Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom anyukája utál. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom anyukája utál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal közel egy éve vagyunk együtt és már korán megismerkedtem a szüleivel.

Az első találkozás katasztrófa volt mert be sem mutatkoztak úgy tettek mintha ott sem lennék és bunkón viselkedtek(pl. úgy kérdezték meg kb. fél óra után hogy "Te meg ki vagy?" és csípősen beszóltak hogy "Na ez a kapcsolat sem fog sokáig tartani!")

Az anyukájával utána jóban lettem sokat beszélgettünk és monda is nekem hogy kedvel.

Azonban egyik napról a másikra "bekattant" és elkezdett szidni engem és lehülyézett kiabált velem és vérig sértett.

Pedig semmit sem tettem,szeretem a fiát és még a házimunkában is besegítettem.

Miért lehet ez?


2015. jún. 20. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
qrva vagy, azt hiszi
2015. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az ciki...mert nem vagyok :S
2015. jún. 20. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor nemtudom:D
2015. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Joci_27 válasza:
Ez azért lehet, mert a barátod anyukája egy idióta. Hogy mit tegyél? Nem nagyon tudsz vele csinálni semmit, törődj bele, ő biztosan nem fog megváltozni.
2015. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ezt tudod tenni:


[link]

2015. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!