Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elég furcsán ért véget 3 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég furcsán ért véget 3 év után a kapcsolatom, vagy ez így normális?

Figyelt kérdés

Nem volt még ilyen hosszú kapcsolatom, ezért kérdezem, hogy ennek, így kell e zajlódnia az előzőek nem így zajlódtak.

Átjött barátnőm megölelt, megcsókolt, adtam neki egy ajándék ruhát, felpróbálta, mindeközben elég távolság tartó volt. Aztán jött a fekete leves megkérdeztem, hogy mi ez a távolság tartás. Ekkor elsoroltuk egymásnak a problémáinkat: Ő: miért szólok, hogy takarít/ miért nem szúrkoltam a tetoválása ötletének ( mindíg ilyen negatív vagyok)/ szeret

Én: Miért nem keres többet, egész nap le szar/ miért csak most mondja, hogy szeret elég kevésszer mondja, ha én mondom neki akkor azt mondja, hogy "jó"

Ezeket elsoroltuk, körbe beszéltük, össze bújtunk, csókolóztunk, megmondtuk egymásnak, hogy szeretjük a másikat. Aztán mondta, hogy neki kell egy kis idő. Én azt mondtam, hogy nem érzem indokoltnak ilyen piti problémák miatt a szakítást, ha szeretjük egymást ne szakítsunk. Szakítottunk.

Elég tanácstalan vagyok, ilyen még nem volt, menjek utána? Hagyjam elmenni, ilyen könnyen 3 év után? Ha szeretjük egymást miért szakítottunk? Van olyan, hogy beválik a "kell egy kis idő" duma, és utána újra összejövünk? Mit csináljak?

25/f



2015. jún. 7. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne menj utána. De ne is sajnáld magad. Menj, keress egy másikat. Annyi van, mint égen a csillag.
2015. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg más elfoglaltságot keresni. Ha 2 hónapon belül nem jelentkezik, akkor ne reménykedj tovább. Ne fogadd vissza, ha később kap észbe, éld az életed mással, aki szeret és ki is tudja mutatni a szeretetét.
2015. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"kell egy kis idő" hehe

Szerinted a kedvenc férfi színészének mondana ilyet? Hát elárulom, hogy nem, ha most nem tudjátok megoldani együtt a problémáitokat akkor később sem lesz könnyebb. Ez csak egy hülye kifogás, de ez a te hibád is, már ott hibáztál, hogy elárultad neki, hogy szereted. Elég lett volna akkor mondanod, neki, mikor megkéred a kezét. Fiatal vagy még éld az életed, ne tedd magad tönkre egy nő miatt. Egy tanácsot adok csak, ha akarod megfogadod ha akarod nem. Legyél mindig őszinte és ne foglalkozz azzal, hogy ki mit gondol rólad. Ha magadnak hazudsz vagy a lánynak az nem jó neked sem, és neki sem, a kapcsolatotoknak meg pedig pláne.

2015. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!