Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ribi lennek es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ribi lennek es mit akarhat tolem?

Figyelt kérdés

Szoval:regen jartam egy elokeszitore

Az unokatesommal,aki 1 evvel fiatalabb mint en es szebb is :)

Nekem akkoriban volt par kilo feleslegem foleg a pocakomon,kb 165cm lehettem 68-69 kiloval.volt egy fiu aki foleg az uncsitesomra nyomult,ezt mondta is nekem az uncsitesom.aztan nagyjabol fel evvel kesobb mar joval kevesebb lett a sulyom (167cm es 62-63kilo)es talalkoztam megint ezzel a fiuval egy buszmegben(itt 60-61kg voltam).O eszrevett en koszontem neki,erre o kozelebb jott es mondta h milyen csinos vagyok ,meg hogy hh mas nem szokta ezt mondani.Kert tolem egy olelest ,en szegyenlosen belementem,de mikozben megoleltem megpaskolta a fenekemet.utana bucsuzaskor is kert egy olelest es megint ugyanezt csinalta.Nem akartam hogy tapizzon vagy ilyesmi de velem nem szokott ilyesmi tortenni ugyhogy hagytam magamat.Ezutan kb 4 honapig nem is talalkoztunk es nem is keresett.Utana megint osszefutottam vele ,nem akartam hogy eszre vegyen de eszre vett es meg akart olelni viszont en nem hagytam,kerdezte hogy mert nem festem ki a kormomet,en meg nem valaszoltam es elmentem.Mikor mentem visszafele akkor megint meglatott,bocsanatot kert a multkoriert es mondta ismet hogy milyen csinos vagyok stb elmondta h atment valami forgalmi vizsgan,aztan jottek a baratai,bemutatott nekik es megkerdezte toluk is hogy ugye milyen csinos vagyok ok is azt mondtak hogy igen,aztan kert egy olelest amibe vegul belementem de akkor mar nem fogta meg ugy semmimet es elkoszontunk.Nagyabol ennyi lenne,ti mit szolnatok ahhoz ha ez veletek tortenne?


15/L es a fiu 17


2015. jún. 25. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért lennél ezert ribi?Helyedben szájbarugtam volna mikor csapkodta a feneked.

Dugni mimást.

2015. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom... fiuként ez máshogy esik le :D de az elég fura hogy az elsö ölelésre megfogja a feneked ez egy kicsit tolakodo vagy nem is tudom hogy nevezzem... kérdezd meg hogy az uncsidnak mi nem jött be nála szerintem.
2015. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az uncsim meg csak 14 eves es o eleve:nem szeretne meg kapcsolatot,meg eleg nyomulos a srac
2015. jún. 25. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:

dehogy vagy az

ezek alapján csak szexet akarna

2015. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az vagy
2015. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Nem akartam hogy tapizzon vagy ilyesmi de velem nem szokott ilyesmi tortenni ugyhogy hagytam magamat" Nagyon aranyos!!!!!!!
2015. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!