Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha érdekel milyen ember, már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha érdekel milyen ember, már egyből belezúgtam?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Ő pár évvel idősebb nálam. Ilyen heti 1-2x szoktunk találkozni a könyvtárban, de ott alig pár szót szólok hozzá. Ő azért jóval többet beszél, de én általában belemerülök a könyvekbe és nem teljesen rá figyelek.

Ráírtam facebook-on, ott már többet beszélünk, mert akkor csak vele foglalkozom és amúgy nagyon érdekes fiúnak gondolom, ezt el is mondtam neki, mert csodálta, hogy annyit kérdezősködöm.

Nem mondtam neki tudtommal soha semmi félreérthetőt, csak tényleg érdekel, mint ember. Azt, hogy járjak vele nem tudom elképzelni, de ő valahogy úgy érzem, hogy azt gondolja, belezúgtam és tesztelget is, hogy ha nem jön a könyvtárba akkor mit csinálok.. Megkérdeztem tőle, hogy nem szeretné, ha mennék? Merthogy akkor még nem tudtam, hogy ezt gondolja, azt hittem, hogy idegesítem. Erre azt mondta, hogy úgy is jönni fog, de aztán mégse jött, mert más programja volt és később kiderült, hogy ő ezt amikor felhozta a témát, már nagyon jól tudta. Mit akarhatott ezzel elérni?

Szerintetek az, hogy kíváncsiskodom tényleg úgy jöhet le, hogy belezúgtam?


2015. júl. 1. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen eléggé így jön le xd de ha megmondod neki h csak barátként gondolsz rá akkor egyértelmű lesz neki is h nem akarsz semmit :D
2015. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!