Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tiltanak tőle a szüleim. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiltanak tőle a szüleim. Mit tegyek? (Bov. Lent)

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a barátommal..bevallom van okuk tiltani tőle! De velem jo ember mégha másokkal rossz is..más életet él mint én..az apja meghalt az anyja meg nem torodik vele, hiaba mondom anyumnak en szeretem mrg hogy ugy nem ismeri o akkorsem engedi meg nem ert meg engem senki, elszokjek vele vagy butasag lenne? Szeret engem tudom! Bizonyitotta anyummal is veszekedett mar meg stb.. nem tudom mit tehetnek van e erre megoldas vagy nincs , segitsezek adjatok tanacsokat tanacstalan vagyok.

2015. júl. 5. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz mit csinálni,maximum annyit,hogy higgadtan leültök a szüleiddel beszélgetni,de a pasizás helyett inkább egy helyesírási szótárat vegyél elő.
2015. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Bizonyitotta anyummal is veszekedett mar meg stb"

hááát..mi az okuk eltiltani? elszökni butaság

2015. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha 18 alatt vagy nem tudsz elszökni, visszavitethetnek.

Ha felette vagy semmi közük a magánéletedhez.

2015. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"De velem jo ember mégha másokkal rossz is.."


Bizony, megvan az oka a szüleidnek tiltani tőle. Ha meghalt az apja, anyja nem törődik vele, nehéz élete lehet. Sajnos így hozta a sors. Egy ilyen embernek nagyon, de nagyon nehéz a jó úton megmaradni. Ha másokkal rossz, ő is elkezdhetett lefelé haladni a lejtőn, ki tudja hol köt ki. A szüleid csak óvni akarnak, nehogy téged is belerángasson valamibe. Ezt te még nem látod, a szerelem is elvakít. Bárkivel butaság elszökni, de egy ilyen sráccal főleg. Inkább azt próbáld a szüleiddel megbeszélni, hogyan tudnátok neki segíteni, amíg van ebből visszaút. 17/L

2015. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönőm a valaszokat!! En probalok beszelni a szuleimmel de nem ertenek meg..:/
2015. júl. 6. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!