Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hivő lány vagyok barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivő lány vagyok barátom nem az és a szüleim tiltanak minket?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve együtt vagyunk. Szüleim ellenzik ezt. Èn teljesen tönkrementem màr semmihez nincs kedvem baràtomnak is sirok folyton. Se munkàhoz se tanulàshoz nincs erőm. Szörnyű érzés. Baràtomékhoz költözhetnék ha őt vàlasztom. De én a vallàsom iatt csak eljegyzéssel mennék ebbe bele. Ő azt mondja h szeret de korai ez neki. Csak a kérdés felmerül bene h làtja h szenvedek és nem teszi meg. A màsik meg h mindenkit el kellene hahynom miatta. Sehogy nem lehet megbeszélni a szüleimmel de nem bàntom őket sem mert szeretem őket is. Egyszerűen fàj h senki nem ért meg és lehet h ez a fiú sem akar igazàn.
2013. okt. 17. 15:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Imádkozz akkor.
2013. okt. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?!
2013. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ne vallást szidjàtok légyszives ezt tiszteletbe lehetne tartani
2013. okt. 17. 15:06
 4/24 A kérdező kommentje:
Az hogy ilyen helyzetbe mi lenne a teendő? Ki mit tenne?
2013. okt. 17. 15:07
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Az Isten mentsen meg a vallási fanatikusoktól! Főleg a vallási fanatikus szülőktől!
2013. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%
Hivőknek mióta van barátjuk? Szexeltek is?
2013. okt. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Mondd meg a szüleidnek, h el kell fogadniuk a kapcsolatod, nem vagy már gyerek. Tudják, hogy hívő vagy, meg kell bízniuk benned. Szerintem még ne várj az eljegyzésre, csak 1 éve vagytok együtt. Még 1-2 év :) . Bízz meg a párodban, költözz össze vele.
2013. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%
Mondj el 1 miatyánkot....amugy isten nem letezik baromsag az egesz vallas....
2013. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Attóll sztem még lehet baràtom.
2013. okt. 17. 15:10
 10/24 anonim ***** válasza:
43%

Mit tennék? Nekem egyértelmű lenne hasonló helyzetben, ugyanis nálam nem holmi idejétmúlt vallási szabályok vannak előrébb az értékrendemben, hanem a szerelmem.

De nálatok ez nem így van. Te is csak a vallásodat véded elvakultan, szüleid is. A te boldogságod nálatok jóval lényegtelenebb kérdés, mint a vallási elvek betartása.

2013. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!