Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Magyar lány vagyok. De a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lány vagyok. De a barátom roma. Szüleim nagyon ellenzik. Tiltanak yōle. Meg sem akarják ismerni. Igazabol igazi roma beszede van. Olykor ki is jön a vér. Szerintetek érdemes vele maradni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 16. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyá aztán majd a puja nem csokit kér, hanem makukát, DIKK
2015. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Igaza van a szüleidnek. Szégyen vagy.
2015. jún. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Hosszútávon nem ajánlom. Sokkal valószínűbb, hogy beleránt a saját világába (vagy mondjam azt, hogy leránt?). Ráadásul a gyerekeid is romaként szocializálódnának. Biztos, hogy ezt akarod?
2015. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De tényleg szeretem:/
2015. jún. 16. 15:11
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Hatha neked tetszik az a fajta elet, amit ok elnek akkor nyugodtan maradj vele. Termeszetesen egyenrangu fel, itt soha nem leszel, csak egy budos magyar paraszt, akinek kuss a neve. Neha majd lekever, akar a gyerek(ek)elott, is akiket nagyon nem nevelhetsz ugy ahogy akarsz, mert a csalad mindig ott lesz a s*ggedben. Felkeszulhetsz par rendorsegi ugyre is, meg arra, hogy neha dozsoltok majd a penzben , neha pedig enni sem tudtok majd. Dolgozni, nagyon nem mehetsz, ha igen akkor is piti munkakat, mert az asszonynak otthon a helye. Ha esetleg meg mar annyira nem tetszenne a nagy cigany elet, hat sok sikert a tovabbiakban, mert ,hogy toluk nem szabadulsz, az is biztos.

Szoval ja, ahogy erzed....

2015. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Őszinte részvétem! Mély sajnálattal közlöm a magyar néppel, hogy ismét elveszítettük egy magyar leány gyermekünket, mert rossz útra tévedt és rosszul választott, az Isten bocsássa meg neki. :) Különben valóban ráfogsz b..ni, majd gondolom te is átveszed azt az undorító stílust, amit azok képviselnek, mint az a magyar csaj,akit régen láttam a vonaton romák társaságában, szép szőke magyar lányka volt, akitől a következő mondatot hallottam:" Dikk he, mennyi népek!" Remélem neked van eszed és nem akarsz ilyenné válni! Egyébként én a romák közül csak az ilyen balhés, "adj már egy cigit, mutasd meg a zsebed!" fajtát nem díjazom, a rendes romákkal semmi bajom, ismerek olyanokat is.
2015. jún. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Nézz meg youtube-on pár régi Mónika (Máúnika) show részt. Abból látod milyenné fogsz válni egy ilyen ember mellett. Van abban a műsorban jó sok fehér cigány is, akik nem vérbeliek, de a környezet miatt olyanná váltak.


Na meg a roma fiú a tulajdonának tekint, akkor nincs haverkodás, mással csetelés, mert elég agresszív a fajtájuk, náluk belefér egykét nevelő célzatú pofon.

Nekem van roma ismerősöm, de ő művelt és a családja is normális, rendes munkája van. De sajna az ilyen nagyon ritka.

Szerintem felejtsd el ezt a fiút, mert ahogy mondod ki jön belőle a vér, akkor milyen lehet a családja, ahol ezt tanulta... Hidd el a szüleid és mi is csak jót akarunk neked és egyszer még megköszönöd nekik.

2015. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igazából a legjobban a családjától félek.Nem ismerek őket de előre félek.A fiu nagyon rendes,aranyos srác.DE nagyon sértődékeny.köszönöm a kommenteket.Nagyon átgondolom ezt a dolgot.:) köszönöm nektek
2015. jún. 16. 18:42
 9/11 anonim válasza:
Talàlkoztatok màr?
2015. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Jézusom :O Ez nem normális fajkeveredés :O Ha van egy kis eszed keresel magadnak egy magyar férfit és azzal kezdesz új életet! És ha szerencséd van ezt el is felejted :)Undorító dolognak tartom a fajkeveredést :)
2015. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!