Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár napja megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja megismertem egy srácot, nagyon bejött nekem, és én is neki. Másnap be is jelölt facebookon, de nem ír rám, vajon ráírjak?

Figyelt kérdés
Egy barátom révén ismertem meg egy buliban, nagyon bejöttem neki állítólag, meg is beszéltük hogy esetleg találkozhatnánk, de részleteket nem fixáltunk. Más városban élünk, pár napot maradtam csak, mondtam is neki ezt. Vártam hogy esetleg majd rámír facebookon hogy találkozzunk, de nem csinált semmit azon kívül hogy bejelölt. (még rögtön aznap éjjel ahogy hazaért, vagy másnap reggel)Ismerősömnek mondott valami olyasmit is, hogy amúgy oda sem mert volna hozzám jönni, ha nem eg ytársaságban vagyunk. Lehet hogy hang rámírni? Én nagyon szívesen találkozgatnék vele, még ha komoly kapcsolatban nem is gondolkozom. Gáz lenne ha kezdeményeznék chaten valami kis kontaktot? Nem venné ki magát rosszul hogy így rányomulok? Különben azóta többen is mondták hogy nagyon bejövök neki.
2013. ápr. 4. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

megint az a kib...tt facebook. Ha rajtam múlna, betiltanám, komolyan mondom. Lépjetek már ki a való világba, s hagyjátok a fenébe a virtuális ismerkedést!

Én a 90-es években voltam "fiatal" és a mi időnkben úgy működött, hogy tetszett neked valaki egy buliban, odamentél hozzá és felkérted táncolni. Általában a fiú lányt, de nem dőlt össze a világ, ha fordítva történt. Volt egy lány, aki nagyon oda volt értem, persze ezt később tudtam meg, állandóan rinyált a barátnőjének, hogy meg szeretne engem ismerni. A barátnője egyszer megunta, odajött hozzám, kézen fogott és odavezetett a lányhoz, hogy tessék itt van, ismerkedjetek meg:) És megismerkedtünk, és kapcsolat is lett belőle.

Ja, és akkoriban nem volt mobiltelefon, internet és facebook. Mégis boldogok voltunk. Azok a boldog szép napok:)

2013. ápr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez egy említésre nem méltó kérdés...
2013. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:DDD hát igen, de ha messze lakinak egymástól az emberek akkor a facebook eléggé hasznos tud lenni
2013. ápr. 4. 10:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdésedből (problémádból) kiindulva valahol 14-16 év között lehettek (de csak a "buli" miatt, egyébként inkább tűntök kisiskolásnak). Ezt, és a más várost figyelembe véve azt javaslom, ne írj rá. Nem mintha nyomulás lenne, csak éppen marha felesleges. Ha össze is jöttök, pár hét után már gyártanád itt a távkapcsis kérdéseket, nyafognál, mert gondolom egyikőtöknek sincs pénze állandóan utazgatni, az összeköltözés meg még egy távoli álom.

Szóval ne, ne írj rá. Talán már ő is rájött erre, de ha csak fél megkímélheted pár hétnyi vergődéstől.

2013. ápr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dolgozok és jól keresek, van pénzem utazásra. Szerintem neki sem lenne akkora dráma.
2013. ápr. 4. 11:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Összeköltözés???? Atyaég. Az nem álom, hanem rémálom. Csak szórakozni szeretnék, jól érezni magam vele, nem arra vágyok hogy feleségül vegyen!
2013. ápr. 4. 11:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor keress mást!
2013. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Elegem van az életből. Én nem akarok egy olyan világban létezni, ahol az, emberek monitorok mögé bújva élik a mindennapjaikat. Én nem egy virtuális szívet akarok esténként, hanem jó éjt, puszit. Nem integető smiley-t akarok, hanem búcsúölelést. Soha nem adnám fel az érintés örömét, egy sárga fejért cserébe. Hol marad az első látásra szerelem? Elég szomorú, hogy a mai tündérmesék úgy kezdődnek, hogy bejelölt facebookon. Ha tetszik, valaki szólítsd meg a valóságba és ne chaten írj neki. Ha valakivel időt akarsz tölteni, akkor azt ne egy virtuális világba, tedd, hanem hívd el randizni. Mégis kik vagyunk mi, hogy profilképek alapján ítéljük meg az embereket? Ma már semmit sem kell kérdeznünk a másikról, mert mindent tudunk róla, anélkül, hogy megpróbálnánk valójában megismerni őt. Félek attól, hogy mosolygós vagy szomorú fejek alapján ítéljék meg a hangulatom. Ha akarsz valamit keress meg mert lehet, hogy a gép előtt mind tökéletesek vagyunk, de az a baj ezzel az egésszel, hogy a photoshop csak a külsőre használ, de az intelligenciád nem lesz tőle magasabb.
2013. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!