Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudom elérni hogy egyálta...

Hogy tudom elérni hogy egyáltalán ne érdekeljen senki?

Figyelt kérdés
Szeretném elérni hogy egyáltalán ne érdekeljen az, hogy kivel mi van. Nem szeretnék se barátokat, se kapcsolatot soha. Egyedül szeretnék lenni, csak mindig jön ez a lelkizés hogy ehh mégis kell valaki... De én ezt nem akarom. 18/f
2010. nov. 7. 11:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, nekem már sikerült elérnem:D Én egyszerűen amikor kicsit úgy érzem mégis kéne valami felhozom magamban azokat a dolgokat amiért rossz ha van valakid. Pl. alkalmazkodni kell (azt én nem szeretek:D) meg ilyesmi. És az egyedüllét mellett is felhozok érveket, pl. hogy azt csinálsz amit akarsz, stb. :) 15/L
2010. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
17/F vagyok, 13-14éves koromban én TETTEM is ezért, és sikerült, elkezdtem bunkó lenni meg ilyesmi, egy idő után már senki nem keresett. Ha sokáig egyedül vagy akkor elérheted ezt az állapotot, nekem legjobban nyaranta sikerült. Teljesen megváltoztam annak hatására hogy egyedül voltam. Szórakozott lettem, egy csomót tanultam az emberek viselkedéséről. Manapság már inkább akarom, hogy érdekeljek másokat, csak hogy idegesíthessem őket, vagy a fejükhöz vágjam az elméleteimet, tudod az előtt én alkalmazkodtam másokhoz, de most NEKIK kell hozzám, mert én így is úgyis nyerek, ha nem alkalmazkodnak, akkor egyedül leszek, nekem úgy is jó. (egyedüli veszélyforrásom a csajok..)
2010. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Pfff... mennyi szerencsétlen hülye... És még meg is ideológizálják, hogy miért jó nekik.XD
2010. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
50%

12:07

Mesélj csak a tökéletes életedről, szívesen meghallgatom. (hogy hol van elszúrva)

2010. nov. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
12.07. de szánalmas vagy :D de nyugi, nem veszem sértésnek mert biztos cigó vagy, és azok nem emberek, más vélemény meg nem is érdekel :D
2010. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
11:59-es - Tudnál segíteni ebben esetleg, hogy hogyan kezdjek hozzá hogy megismerjem az emberek viselkedését és én is tudjam hogy mit miért csinálnak mikor stb... Én nem akarok bunkó lenni, csak egyedül akarok lenni úgy hogy én se zavarok senkit, még ők se engem, és így mindenki jól jár. Viszont érdekelne hogy tudjam figyelni az embereket és mosolyogni magamban :)
2010. nov. 7. 12:12
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"Egyedül szeretnék lenni, csak mindig jön ez a lelkizés hogy ehh mégis kell valaki..."


Talán azért, mert mert az ember társas lény. Miért baj az, ha vannak szeretteid, akik törődnek veled és te is velük?

2010. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
53%

12:11

Nem vagyok cigó és rühellem is őket ha már itt tartunk, nekik is sok közük van ahhoz hogy ilyen lettem, szóval KUSSOLJ.

Kérdező neked meg adhatok pár tippet, írj e-mailt.

2010. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem engem cigányoztak le, nem téged. Különösebben nem zavar, de inkább azt írom, hogy rohadtul zavar, és hogy utálom őket, így már biztos jobb nekik.XD Cigó nem vagyok egyébként, de tökéletes igen!:D
2010. nov. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
12.17 - én nem akarom hogy törődjenek velem, illetve én nem akarok törődni senkivel, mert előbb utóbb úgyis csak csalódnom kell valakiben. Nyilván találnék olyan embereket akikben nem (bár ebben nem vagyok olyan biztos), de úgy érzem hogy nem éri meg a sok csalódást végigszenvedni, pár ember miatt. Inkább maradok egyedül és akkor legalább örülök magamnak és nem akarok majd senkinek sem megfelelni se. Minden problémám megoldódik.
2010. nov. 7. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!