Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tagadja az érzéseit?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadja az érzéseit? Miért jó ez neki?

Figyelt kérdés
Egyik gyerekkori barátomról lenne szó.Mindig is agglegény életet éltünk,csajoztunk folyamatosan.Most viszont szerelmes lett egy lányba,a lány is belé. A srác tagadja szerintem még magának is.Nem hajlandó beszélni róla,de látom hogy küzd az érzései ellen.Hogy tudnék segíteni neki?

2015. júl. 10. 19:08
 1/4 anonim válasza:

Jó barát vagy, de nem hiszem, hogy tudsz neki segíteni. Talán nem is akarja feladni az agglegény életét. Talán már egyszer csalódott, nem akar megint pofára esni. Talán nem is szerelmes. Azért az sem mindegy szerintem hány évesek vagytok. Talán még nem élte ki magát.

23/L

2015. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Biztos h szerelmes mert látom h szenved..:D

16évesek agyunk,ő mingyárt 17.Csak azt nem értem ha oda vannak egymásért akkor miért tagadja meg magától..Megfogadtuk anno,hogy SOHA se lesz komoly kapcsolatunk,de kicsit felnőttünk azóta és mondtam neki h nyugodtan,de nem..

2015. júl. 10. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
agglegény élet 16 évesen xddddd
2015. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem így: [link]
2015. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!