Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy férfi azt mondja hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja hogy nem féltékeny az azt jelenti hogy tényleg nem az vagy az de tagadja?

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
mindkettő lehet, viselkedése elárulja.
2015. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti kontrollálja magát
2015. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ahogy az előző írta, a viselkedése elárulja. Egyébként nálam tapasztalat, hogy igenis féltékeny, csak a nagy férfi egója nem engedi neki, hogy kimutassa :D
2015. máj. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem ne aggódj emiatt. randizz inkább olyan férfiakkal akik jobban ki tudják fejezni az érzéseiket, mint például amilyen én is vagyok.Lehet hogy ez tolakodó és nem is tudom hány éves vagy, ha esetleg csevegnél vagy ilyesmi, annak nagyon örülnék.itt ey kép, remélem vonzónak tartasz: [link]
2015. okt. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!