Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Többi lent....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Többi lent. Csak normális válaszokat, ha lehet!

Figyelt kérdés
Tudom,nem vagyok vele elkésve és nem is azért,mert hogy ez menő.Van egy srác,akivel elvagyunk,de igazán nem nevezném még kapcsolatnak,ami köztünk van. A lényeg,hogy sok minden történt már és most eljutottunk arra a pontra,hogy beszéljünk a szexről,hogy talán meg kéne tennünk,mert hogy ez milyen jó lenne meg minden. Nem erőlteti,nem ezért van velem. Én viszont még szűz vagyok,ezt neki is elmondtam,ezzel nincs is baja,nem erőltet rám semmit. Érzek iránta annyi vonzalmat,hogy megtegyem vele,viszont ezen a részén a dolgoknak még mondhatni tapasztalatlan vagyok,hiába tudok sok mindent.. Először biztos csak simán menne minden,extrák nélkül,később viszont lehet szeretné,ha mondjuk szájjal kielégíteném,én viszont erre még nagyon nem állok készen. Mit tegyek? Nem akarok előtte beégni. 18/L

2015. júl. 11. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki, hogy nem akarsz a dákóra cuppani, mint, ahogy a szüzességet is bevallottad!
2015. júl. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor alakitsatok ki egy rendes kapcsolatot hogy legyen egymas kozott vonzalom aztan amikor ugy gondolod akkor hajra


azt mondod nem nevezed kacsolatnak es igy akkor nincs kihez kotodni es ez olyan mintha szomszed fiukaval joban vagy es atmesz dugni (bocsi a durva kifejezesert) ennyi de ha rendes kapcsoltban lennetek akkor az az egyuttlet tobbet szamitana (nem tudom mennyire ertheto)


ha meg mar igent mondasz ra akkor beegni nemnagyon lehet megkerdezed mihez van kedve es ha nem jo amit csinalsz vagy forditva akkor szol/szolsz hogy ez igy nem jo es megoldjatok

2015. júl. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
várj
2015. júl. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne parázz!!! Nem várhatja el töled, hogy egy profi prosti technikájával rendelkezz.
2015. júl. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!