Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is van olyan néha hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is van olyan néha hogy valaki az első látásra irritál, és nagyon idegesít ha a párotok közelébe van?

Figyelt kérdés
Én pl. nem mindig vagyok féltékeny, de van olyan is hogy szembe jön az utcán egy csaj, nincs vele semmi tök átlagos valamiért mégis meglátom, és úgy érzem hogy azonnal megfojtom ha csak rá mer nézni a barátomra, pedig kicsi rá az esély hogy valaha újra látom, csak egy idegen mégis felidegesít. Veletek is van néha ilyen?
2015. júl. 11. 09:45
 1/1 anonim válasza:
Velem pont ilyen nem szokott lenni, de olyan igen, hogy ha pl megy előttünk egy csaj akinek mondjuk meglátom hogy formásabb a feneke vagy nagyobb a melle mint nekem, rögtön azt lesem, hogy a barátom megnézi-e :D De szerintem ez normális hogy idegesít egy másik nő jelenléte, mert azért valljuk be, ha nem is féltékeny típus valaki, akkor is kicsit megütközik benne az, ha látja a párját pl a műsik nemmel beszélgetni.
2015. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!