Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretek nyalni. Meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek nyalni. Meg lehet ezt szeretni?

Figyelt kérdés
a pasim szereti csinálni, de nekem olyan gusztustalan mikor a nyelvét ledugja a torkomban, meg annyira nyálas(szó szerint)...én jobban szeretem azokat a pillanatokat vele mikor csak fekszem a hasán..a fülembe lélegzik..a fenekem markolja ..és érzem a nadrágon keresztül az erekcioját.....de mikor elkezdi mint a kiskutya, csak nyal..tiszta nyál vagyok..a nyelve meg mint egy mésztelen csiga....ezt nen tudon élvezni..pedig szeretném ha ezzel örömére tehetnék...más örömszerzésre meg még nem vagyok kész..azt ő meg is értette..de a nyelvezest meg nyálast sem bírom :0
2015. júl. 12. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
kérd meg, hogy kézzel csinálja :)
2015. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ezt is elmondhatod neki, nem te vagy az egyetlen aki nincs oda a nyálazásért, csak mondd el neki hogy ne nyáladzon, és biztos megérti
2015. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki hogy nyeljen..de akkor is..mikor elemelem a fejem az ajkainkat még egy nyál csík össze köti..és bleee..ez olyan gusztustalan...de ő meg ezt szereti :/
2015. júl. 12. 21:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kissé félreérthető a címben jelzett "nyalni" szó, de a leírás alapján ez csókolózást jelent ebben az esetben. Ha nem szereted a felmérések szerint átlagosan kb. 50 ml nyál átvitele mellett történő csókolózást, akkor sajnos azt jelenti, hogy nem szereted, nem kívánod őt. Ez nem szégyen, örülj, hogy kiderült.
2015. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én mindent megadnék hogy az én és egy szép lány ajkait egy " nyálcsík" kösse össze. :D


16/f

2015. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most bocsi a "nyálcsík" kifejezésért, de nem tudtam jobban kifejezni magam. Lehet van szakszerűbb megfogalmazása is..de elmondhatom, hogy a csókolózás terén még laikus vagyok.
2015. júl. 12. 21:17
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Rosszul csókol a pasid, beszélj vele, hogy ez nem jó neked, vagy keress másikat :D
2015. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez miatt nem fogok mást keresni..attól én jobban szeretem, mint hogy egy kissi több nyál közénk álljon...csak még is..szeretnem orvosolni ezt a pici aggályt :D
2015. júl. 12. 21:28
 9/10 anonim válasza:
akkor nyaljon máshol
2015. júl. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sztem offold a csavot
2015. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!