Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyedül maradtam. Hol keressek...

Egyedül maradtam. Hol keressek új barátokat?

Figyelt kérdés

Sajnos egy olyan kisvárosban lakok, ahol alapvetően két nagyobb társaság van: a mindig részeg rockerek és a diszkós plázacicák. A város többi része idősekből és etnikumból áll. Tehát itt úgy érzem, lehetetlen barátokra szert tenni. Van néhány ember, akivel jóban vagyok, és van egy megszokott baráti társasága, próbáltam azokba a körökbe beilleszkedni, de egyszerűen nem az én világom (lásd, rockerek...)

Az osztályomban van ugyan néhány barátom, de őket ha hívom ki, vagy hogy menjünk bulizni, vagy ilyesmi, akkor ők nem akarnak jönni, mert vagy nem engedik őket a szüleik (pedig már 18 évesek), vagy nem bulizós típusok... Pedig én mennék szívesen koncertekre, kulturáltabb szórakozóhelyekre... De nincs társaság.


Hogyan tudnék új barátokat szerezni? Még van itt egy évem, aztán remélhetőleg Pesten tanulok tovább, ott nagyobb reményt látok arra, hogy új embereket ismerek meg...


Esetleg neten ismerkedni... de az meg milyen már. Valaki, ötlet?

:(

18.L



2015. ápr. 26. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én is egy kisebb városban élek és dögunalom az egész, azt meg főleg utálom ,hogy majdnem mindenki ismer mindenkit, nem találkozik az ember új emberekkel stb. Borzasztó....
2015. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kerdezonek van pasija, ugyhogy annyira elveszett nem lehet!
2015. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Oh, 2. válaszoló, te voltál az az alpári stílusban író ember, aki szexuális kapcsolatot akart létesíteni velem? Haha.


De való igaz, van barátom... de ez megint más, nem olyan, mintha barátaim lennének...

2015. ápr. 26. 21:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha az emberek képesek barátot (úgy értem pasit) találni maguknak, akkor barátokat miért nem? Sok ilyen magányos vagyok kérdésben leírják, hogy a barátom, a bárátnőm... de hogyan? Úgy látom én vagyok itt az egyetlen, igazán magányos ember. Sem barátnő, sem barátok. De nem ám, egy sem, barátnőm meg még nem is volt. Szerintem többé már egyik sem lesz. Ameddig a szüleim élnek, van kihez fordulnom, kivel beszélnem, utána nem csodálkoznék azon sem, ha elfelejtenék beszélni.
2015. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem speciel úgy történik, hogy amikor végre 1-2 emberrel összebarátkozok, mindig megváltoznak... vagy elköltöznek... és így megszakad a kapcsolatunk. Próbáltam én tartani velük a kapcsolatot, de amikor valakivel teljesen egyformák voltunk szinte, aztán ő vett egy 180 fokos fordulatot és rossz társaságba keveredett, többet nem is keresett. Mindig én lettem 'kidobva'. Az egyik ilyen régi 'barátom' révén ismertem meg a páromat és ő legalább velem van... de mondom, egyáltalán nem ugyanaz, mintha el tudunk menni moziba, vagy csak sétálni és megbeszélni a dolgainkat, közös titkokat egy barátnővel vagy egy baráttal, esetleg egy haverral...
2015. ápr. 26. 22:10
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

"de mondom, egyáltalán nem ugyanaz, mintha el tudunk menni moziba, vagy csak sétálni és megbeszélni a dolgainkat, közös titkokat egy barátnővel vagy egy baráttal, esetleg egy haverral..."


??? Egy normális párkapcsolatban a párod a legjobb barátod, de úgy látom te is csak a szex miatt vagy kapcsolatban továbbá, hogy elmondhasd, hogy van valakid.

2015. ápr. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4-es: akkor ilyen szempontból ugyanolyan helyzetben vagyunk.


Kérdőnek pedig: ha ennyire szükséged van barátokra, és látszik, hogy nem vagy "antiszoc" (van barátod is, látom) próbálj meg eltekinteni a sok gyökér hülye stílusától, beszélj velük pl. Ha meg vannak a pasidon kívül is barátaid, akkor skypolj velük, ha már annyira "szigorúak" a szüleik.

2015. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Rézfacú_Bagoly válasza:
Csak nem te is Salgótarjáni vagy kedves kérdező?:D
2015. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#6-os válaszoló: nem, nem csak a szex miatt vagyok vele. Akinek vannak barátai, nehezen értheti meg a helyzetemet.. De nem tudok minden egyes órát vele tölteni, és az egy idő után talán sok is lenne még ilyen fiatalon, ha minden egyes percben együtt lennénk. Kell az a kis szabadidő, amikor a barátnőmmel kiülünk este a tóhoz és beszélgetünk, csajos esték, ilyesmi. Na nekem ez nem adatott meg, hiába egyszerre a legjobb barátom is a barátom... Ez túl összetett.


És utolsó, nem, nem salgótarjáni vagyok. :)

2015. ápr. 27. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!