Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nagyon nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon nagyon kívánom az egyik osztálytársamat?

Figyelt kérdés

Már régóta azt álmodom, hogy szeretkezek vele..és nagyon jó. Tudja, hogy nekem bejön, és hogy kívánom is, de mit csináljak, hogy ez megszűnjön?

Direkt nem írok életkort. Lány vagyok



2015. júl. 25. 21:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát akkor sorry :D
2015. júl. 26. 21:40
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
velem is volt ilyen az egyik osztálytársam bejött nagyon de nem tudta legalábbis én nem mondtam neki mert nem mertem de célozgattam rá . Nagyon nem esett le neki de már teljesen hülyének néz. én is csomószór álmodtam (és még most is pedig már nem tetszik) hogy szexelünk es rohadtjo pedig igazából már nem jön be de a lényeg hogy ezután egy másik osztálytársam kell annyira hogy egyszer amikor háttal állt nekem nem bírtam megállni hogy persze úgy téve mint ha véletlen lett volna nekinyomtam a farkam a seggének de jól játszottam a véletlent úgyhogy nem lett baj tehát miután az előzővel teljesen elbasztam már szorult belém annyi ész hogy megkérdezzem hogy akar e járni velem nemet mondott annyira megviselt hogy még mindig 5 hónappal utánna is bánt a dolog szörnyen de nagy szerencsém hogy le tudom ezt kűzdeni és most jóban vagyunk de még 2-3 hónapja irtó ciki volt látni is egymást és osztálytársak vagyunk és most ,vele álmodok.. ,de ő nem tudja szerencsére mennyire kell még most is. de most boldog vagyok . A TANULSÁG PEDIG AZ HOGY ÖRÜLJ ANNAK AMI VAN...
2015. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
és szted mit csináljak? hajtsak rá vagy hagyjam inkább?
2015. júl. 27. 18:37
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem biztosra tudasd vele hogy mi a szitu és hogy ne erőltess semmit csaklegyetek barátok és ha hasonlóan működik nálad mint nálam akkor boldog leszel es


Sok sikert !


bár nem tudom mennyire bízol bennem a nevem alapján

2015. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
nem is néztem a neved de mindenesetre tetszik XDDD és köszönöm a válaszodat :))
2015. júl. 27. 18:58
 16/17 anonim ***** válasza:
szivesen
2015. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szia!szerintem küldj magadról egy kicsit sexy képet neki, ne vidd túlzásba, csak annyira legyen kihívó hgy vegye a célzást....ilyesmire gondolok: [link]
2015. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!