Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? Nem értem!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Nem értem! Mégis mit jelentsen ez?

Figyelt kérdés

Oviba,meg alsóba volt egy barátom("pasim")...És tényleg jól elvoltunk,terveztük a jövőnket,meg h hol fogunk lakni stb.Többször nálunk aludtam,ő sokszor átjött,egymás melletti ültünk,egymás kezét fogtunk,sőt még szájpuszi is volt(!)Nyilvánosan szerelmet vallott nekem.De aztán jött az osztályunkbaegy másik fiú,akibe azonnal beleestem. Szegény tök féltékeny lett,de aztán beletörődött... :(Egy ideig még mellette ültem de aztán elultem mellőle...De aztán az akkori "Nagy Ő" elment az osztályunkból :'( A régi szerelmemmel már csak barátok voltunk,de.ő ezt mindig többnek tekintette...én is elmentem az osztályból.Egy közös kiránduláson beszéltem vele,de teljesen más lett,kicsit bunkó volt az elején,de aztán feloldódott.És megint viszonylag joba lettünk,de éreztem rajta,hogy fáj neki még mindig az hogy csak úgy faképnél hagytam..:( ez tavaly volt,és azóta nem találkoztunk,és nem beszéltünk,meg semmi...

De ma azt álmodtam,hogy találkozunk,és mondja az osztálytarsamnak (lány)hogy:"Már 6 éve nem találkoztunk!" megölelte és adott neki két puszit.Aztánoda jjött hozzám,és ezt mondta:"Már vagy 100 éve nem találkozrunk!" én meg:"Én is kapok egy ölelést?"odajött megölelt az egyik arcomra adott egy puszit és utána lesmáromlt...volna de visszarántottam a fejét,és ráförmedtem,és kimondtam a nevét,amit ha most nem baj,nem írok le..

Kicsit hosszúra sikeredett,de csak így értiteket meg sztm.

A válaszokat előre is köszönöm :))


2015. aug. 12. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy valószínű, hogy a napokban eszedbe jutott és feldolgozta az agyad alvás közben, amire emlékszel. :)
2015. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hiányzik neked.
2015. aug. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És kell valamit tennem?
2015. aug. 16. 21:53
 4/4 anonim válasza:

Én is szoktam olyanokkal álmodni akiket utálok:D szóval nopara, azt mondják azzal álmodsz aki lefekvés előtt gondolt rád.

De ez már régi dolog lehet feldolgozta már a srác, meg gondolom te is.

2016. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!