Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mégis mit jelentsen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mégis mit jelentsen?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy évben max. 4-5 alkalommal találkozok. Pár héttel ezelőtt, egy buliban mintha közelebb kerültünk volna egymáshoz. Ez azért fura, mert azelőtt soha nem néztem rá ÚGY, ő sem rám, de ahogyan viselkedett..azonnal megfogott. Percekig ölelt, mellém ült, bárhová mentem, utánam jött, egyszer megfogta a kezem. Búcsúzásnál csak puszi+ölelés volt. Azóta sajnos nem beszéltünk. Egyszer sem. Utálja a közösségit használni, pedug olyan szívesen rá írtam volna... Még soha nem volt barátnője, nekem sem barátom, viszont nagyon úgy érzem, hogy az az este neki csak egy kaland volt, soha nem nézne ÚGY rám.

/értelmes válaszokat, ha lehet/



2015. júl. 30. 08:11
 1/1 anonim válasza:

nos, több opció is fennállhat.

1. be volt rúgva :D...

2. eddig titkolta azt amit irántad "érez" tehát hogy tetszel neki. én a helyedben rá írnék, csak válaszol. :) baj nem lehet belőle, és te legalább megpróbáltad

2015. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!