Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos volt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos volt a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Van egy baráti társaságunk, 7-8 fős (mindannyian egy osztályba járunk). Fontos volt a mai nap, az egyik srác szülinapja van és nekünk 1. éves évfordulónk a barátommal. (aki szintén ebbe a társaságba tartozik) Ezért ma este elmentünk Deákra, iszogatni, ilyenek.

Az egyik legjobb barátnőm (ő is társaságos) két napja szakított a pasijával, szóval maga alatt van, meg ilyenek, nem is akart ma jönni, de meggyőztem hogy jöjjön, jó lesz.

Oké, nem volt semmi gond az elején, viszont a barátnőm egyre feltűnőbben kezdett "szenvedni" (megértem, hogy fáj neki a dolog, de néha láttam rajta, hogy már rájátszik a szenvedésre). Mindenki mondogatta neki, hogy fel a fejjel meg hasonlók, mire az egyik srác felpattant, és mondta neki, hogy gyere, sétaljunk. Az a srác az én barátom volt. Kicsit szívenütött, de mivel jóban vannak, gondoltam, oké, dumáljanak, a barátom jól bánik az emberekkel, blablabla. Aha. Másfél óra után jöttek elő, visszaültek közénk, a barátom többször is átkarolta a barátnőmet, néha megpuszilta, stb. Velem annyira sem foglalkozott, hogy egyszer is rámnézett volna. (ismétlem, ma van az egyéves évfordulónk) Kb 1 óra után a barátnőm megint elkezdett "szenvedni" (műkönnyek, antiszockodás, nem csinált semmit, csak szipogott, és szorongatta a barátom kezét), persze a barátom rögtön ugrott is. Megint elandalogtak tőlünk, egymást átkarolva. Miután fél óra múlva sem jöttek elő, felálltam és hazamentem. Ennek 45 perce kb, se a barátom, se a barátnőm még egy üzenetet sem küldött, hogy hol vagyok vagy valami. Pedig gondolom feltűnt nekik.

Rohadtul megalázó volt, és nagyon fáj. Túlreagálom?vagy nem? És mi volt ez az egész mégis?

17 évesek vagyunk


2015. aug. 14. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom de kínomban röhögnöm kellett. Nagyon gyorsan rúgd ki a srácot. Nem is értem, hogy csinálhat ilyet.

18/f

2015. aug. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem reagálod túl, elég bunkó volt veled a barátod. Főleg, hogy évfordulótok van. Lehet, hogy tényleg csak segíteni akart a lánynak, de ettől még téged sem kellett volna, hogy ignoráljon, és másodszorra nem kellett volna, hogy lelépjen vele.


Beszéld meg vele holnap!


18/F

2015. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon jogosan vagy kiakadva! Oké, hogy segít, de nem fordíthatja rá az egész estét és nem ok a puszilgatás! Az én barátom más csajokat ne puszilgasson...Beszéljétek meg, de kezeld fenntartással amit mond, próbálj mögé látni, ha úgy érzed hazudik, akkor itt a vége...mondjuk furcsa, hogy egy évig nem csinált semmi ilyesmit most meg csak így...Amúgy azt is vedd figyelembe, hogy iszogattatok..bár nem tudom mennyit, de furcsa dolgokat tesz az emberrel, többek közt őszintébbek lesznek.
2015. aug. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tessék szépen erről alaposan elbeszélgetni.
2015. aug. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos volt.

Figyelj ez nagyon gáz :S Én komolyan elbeszélgetnék a helyedben a barátoddal is meg a barátnőddel is.

2015. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Majd megírod mi volt a beszélgetésen?
2015. aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Beszéltem az egyik lánnyal, aki szintén ott volt, aztmondta, többször már nem mentek el, viszont ugyanazt csinálták, amit az én szemem előtt is, majd mikor mindenki hazament, ők együtt mentek, egyirányba. Ami azért is érdekes, mert a barátnőm az Oktogonnál lakik, a barátom meg GYÖMRŐN.

Ja, amúgy még mindig nem kerestek.

2015. aug. 15. 12:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tutira megcsalt. Biztos nekimentem volna a helyedben a nagy barátnőnek meg a barátomnak is. Szerintem egy barátnős fiú ne piszilgasson más csajokat, maximum köszönésnél.
2015. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy nálatok is biztos ez van, de amikor nemrég a környezetemben egy kapcsolatban lévő srác másfél órákra eltűnt egy csajjal aki nem a barátnője volt, egy hónapon belül kidobta a barátnőjét, és azóta is a másik lánnyal jár. Amikor elkezdtek elmászkálni, már két hónapja kavartak titokban. Mondom, nem biztos hogy ilyen rossz a helyzet, de benne van a pakliban. Beszélj a barátoddal, jogosan vagy kiakadva. 17l
2015. aug. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, történt valami azóta? Nagyon sajnálom, borzasztó érzés lehetett...
2015. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!