Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a párom elutazott a hétvégére, munka ügyben. De ő soha nem tud semmit, mikor indulnak pontosan, hova mennek, meddig tart stb...vagy ha tudja is avégére kiderül hogy tuti rosszul.

Egyetlen kérésem ilyenkor, hogy ha van ideje hívjon, de ezt magától soha nem teszi, mindig én keresem pedig lenne egy csomó ideje de nem hív. Ma is kértem ha vége és indul haza hívjon hogy kb mikorra ér ide....erre mikor hívom már rég kocsiban ülnek és jönnek, és fel van háborodva mert minek hívom mikor mondta hogy 5 kor indul. Igen csak hogy talán majd 5 fél6 fele lesz vége és úgy jön, de őt egy picit sem érdeklem ilyenkor és ez felháborít,de szerinte nem jogosan...rossz időszakban vagyunk...nem tudom. Szerintetek igaza van, vagy sem? Eltulzom a dolgokat, vagy én vagyok a hülye mert elvárnám hogy ha elutazik napi 2*5 percet szánjon már rám, főleg ha szinte utolsó pillanatban mondta le a közös hétvégénket?


Én21/L ő 22/F


2015. jún. 14. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Olyan mintha az anyja lennél....ez nem tetszhet neki.
2015. jún. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Mindketten hibásak vagytok, ő azért, mert egyszerűen hanyag, szarik bele a dolgokba (meg rád is), te meg azért, mert ezt eltűröd neki. Nem túl biztató jelek, annyit elárulok: magától nem fog semmi helyrejönni, úgyhogy a sült galambot hiába várod..
2015. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még nem tudja,hogy hogy kell létezni egy párkapcsolatban. Majd megtanulja,de már nem veled szerintem. :) És nem pár éven belűl.
2015. jún. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én szóvátettem már ezt neki, elismeri hogy hibás bocsánatot kér és majd fejlődik,de neki lassan megy. De az én hibáim azonnal ki legyenek javítva..és ha nekem megy valamin lassan változtatni akkor már az baj, és tudja,hogy igazságtalan,de fogadjam el, hogy ez van....de azt hiszem, most sokaltam be én is...:(
2015. jún. 14. 18:45
 5/5 anonim ***** válasza:
En azonnal kirugnam. O egy igazi Szemetlada. Nem pazarolnam az idom. N
2015. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!