Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk van olyan hogy úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk van olyan hogy úgy érzitek, még nem jött el a megfelelő alkalom? (Többilent)

Figyelt kérdés
Ha megfordultok egy lány után, ha elkapjátok a fejetek ha rátok néz, ha írtok neki szülinapjára üzenetet, de nem néztek rá ha tudjátok, hogy néz, az mit jelent? Lesz olyan ha majd érzitek, hogy MOST eljött az idő, oda mentek hozzá beszélgetni? Vagy ilyesmi? :) 17/l
2015. szept. 6. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez kicsit mást jelent picim xd

Ha 1 héten belül nem megy oda hozzád de néz akk nincs önbizalma ha neked tetszik meny oda hozzá te. Nekem sincs sok önbizalmam és hiába mondják a haverok ha tetszik meny oda nem veszitesz semmit de nem merek.

2015. szept. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elég régóta nézzük egymást, de nekem sincs önbizalmam, attól félek, hogy nyomulósnak tartana.
2015. szept. 6. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Nekem sincs önbizalmam. Legalább is azt hittem. Aztán első kocsmázás haverokkal kb 15-16 voltam. Megittam 3 felest meg 1 sört. Úgy smároltam 2 óra után egy fekete párduccal,hogy csak nézett mindenki. Előtte meg hozzá se mertem szólni 1 lányhoz.

18F

2015. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most még sokan azt hiszik, hogy a pia a megoldás, de nem :D Egyébként nincsen bajom vele.
2015. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem megoldás,de úgy vagyok azóta,hogy ha részegen van esélyem ilyen szép lányoknál,akkor józanul is megy.
2015. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem még józanul sincs esélyem senkinél :'(
2015. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát ha szimpatikus akkor előbb utóbb muszály lesz megszolitani:)


De sokszor van hogy megvan az "alkalom",csak éppen a bátorság hiányzik..:)


16/f

2015. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. szept. 6. 20:49
 9/10 A kérdező kommentje:
És való igaz, hiányzik a bátorság. Felőlem is és a fiú felől is, aki tetszik.
2015. szept. 6. 20:50
 10/10 Quasar07 ***** válasza:

Te jó ég! Ha komolyan ilyen a felfogásotok,nekem az életben nem lesz pasim... Ne legyél már ilyen félénk, tessék rámenősnek lenni. Kezdeményezzél bátran, ne várj a lányra, mert ez a fiúk dolga.:) amúgy nyilván nem közömbös irántad, szóval hajrá!;)

én személy szerint állandóan bámulom a srácot, aki tetszik

2015. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!