Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van megfelelő alkalom, időzítés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van megfelelő alkalom, időzítés?

Figyelt kérdés
Február óta kijártam egy pasival, de májusban összejöttünk. A szüleimmel nem voltam teljesen őszinte. Mivel nem tudtam, h mi lesz kettőnk közt, ezért azt mondtam, h 7 évvel idősebb nálam (még szerintük a 7 év is sok), de valójában 10-zel (én 20, ő 30 éves). Továbbá házas volt és van neki egy 4 éves kislánya (a felesége hagyta el egy másik férfiért, még mielőtt valaki megkérdőjelezi, h vajon miért válhatott el). A barátom tudja, h ezeket nem mondtam el a szüleimnek és minap beszéltünk róla, h ideje lenne őszintének lenni. Van megfelelő alkalom, amikor belehet ezt "jelenteni"? Vagy egyáltalán, h kezdjem el? Pár hete épp anyum mondta az egyik ismerősének, h neki nem tetszene, ha egy idősebb, elvált, gyerekes pasit vinnék haza. Még a víz is szerintem kivert. Légyszi, ne gyertek olyannal, h "Felnőtt vagy, azt teszel amit akarsz. vagy: Nem ő fog vele járni hanem te", mert nem ilyen egyszerű. Egyetemre járok, ők támogatnak engem anyagilag és elképzelhetitek, h milyen azt hallani, mikor haragból azt mondják, h " Mostantól csinálhatsz mindent egyedül, mehetsz ahová akarsz.". Igaz, ebből 1x sem volt, így, de nagyon rosszul tud esni, és nem szeretem ha úgy néznek rám mint a család fekete bárányára... Köszönöm szépen! Kérem normális válaszokat írjatok, mert napok óta nem alszok...
2015. jún. 25. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos, pont egyidősek vagyunk úgy hogy elmondom hogy én a helyedben hogyan csinálnám.A szülők eléggé makacsak tudnak lenni, szóval fontos, hogy ne egy idegesebb, fáradtan haza ért munkából napon ülj le velük beszélgetni :) mondjuk egy szép hétvégén, vagy valami ilyesmi, amikor megkérdezik hogy mizujs...stb És kezdésnek és ilyenek mondanék, hogy nagyon szereted őket, és tiszteletben tartod a véleményüket, és rájuk mindig számíthatsz és szeretnéd ha megértenék a helyzeted. 2. lépés, hogy mennyire elvakít most a szerelem, és hogy ez a srác ( esetedben férfi) :D mennyire boldoggá tesz, és reméled hogy ezt figyelembe veszik, és hogy féltél hogy ha kiderül hogy valójában még picit idősebb akkor eltiltanak tőle.Neked nagyon sokat jelent az életedbe..( itt jön egy sor dicséret, aranyos,megértő,őszinte...stb) És megmondod, hogy a gyerekről te sem tudtál kezdetektől, csak nem tudtad hogy elmondani azok után hogy már a korán is fennakadnak.És zárásnak, hogy most teljesen őszinte bizalommal fordulsz hozzájuk, és reméled, hogy elfogadják a helyzetet:)


20L

2015. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Én is valahogy így gondoltam... :) Tudom, h ezen ki fognak akadani, mert melyik szülő akar a huszonéves gyereke mellé egy elvált, gyerekes pasast. Rögtön az előítéletek jönnének, h "Vajon miért ment el a felesége?"... Pár hónapig hadilábon leszünk szerintem velük, de tudom, h előbb-utóbb úgyis beletörődnek majd
2015. jún. 28. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!