Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú akit tetszik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csergei Ildikó Rebek kérdése:

Van egy fiú akit tetszik, de nem merek ráírni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő meg 8.-os én meg 6.os. egy suliba járunk és annyit mondunk egymásnak, hogy Szia és Szia! Ennyi! Nem is tudom mit szeret csinálni meg minden! Szeretnék vele ismerkedni, de nem tudom, hogy hogyan!

#hogy írjak rá.
2015. szept. 27. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
hát pedig rá kell írj ha akarsz valamit, vagy leállsz vele iskolában beszélgetni, más lehetőséged nincs
2015. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

egyszerűen. én ilyenkor azt csinálom hogy át gondolom milyen kérdéseket tehetek fel neki. tehát gondolkodj kicsit mit tom' én 10 kérdésen amit feltehetsz neki és miután meg van ez ráírsz és így biztosítva van a téma és ha szerencséd van valaminél le ragadtok. de ne barbibabákról kérdezgesd ha lehet. írj rá ha nem teszed akkor alapból bukva van az egész ez motiváljon. és egy kis segítségként vázolom hogy nagyjából mit csinálj:

-szia(te)

-szia(ő)

-mizujs?(te)

-semmi veled? (ő)

-semmi.(te)

-milyen iskolába akarsz majd menni?(te)

kb igy fog kinézni a beszélgetésetek de próbáld minél jobban elnyerni a bizalmát a későbbiekben. ha ő nem nyit feléd nyiss te felé. tehát ossz meg vele bizalmasabb dolgokat és előbb vagy utobb ő is ezt fogja tenni.

2015. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ja és ha koleszba fog menni a későbbiekben akkor felejsd el. nem működik a táv kapcsolat.
2015. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már ráírtam, hogy szia mizujs ő erre: szia ööö semmi utána kérdeztem hogy hogy van, de látta de nem írt
2015. okt. 1. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!