Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van ezzel így, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ezzel így, hogy a kicsit "butább" lányokat szereti?

Figyelt kérdés
Nem is az,hogy butább,csak nem szeretem,ha egy lány egyetemista,diplomája van stb..Egy ilyen lánnyal nem szívesen jönnék össze,nem tetszene,hogy okosabb lenne nálam.Nekem komplexusaim lennének,hogy én csak egy érettségivel és egy technikusi végzettséggel rendelkezek.De az pl tetszik,ha egy lány sötét,mint az éjszaka.Az olyan "aranyos".Nem azt mondom,hogy legyen buta,csak ne legyen túl okos.Más is van ezzel így?

2015. okt. 4. 14:35
1 2
 11/14 Magoran ***** válasza:

Lehet félreértettelek volna?

Akkor pontosan mit értettél az "így lenne normális" alatt?

2015. okt. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%

Alapvetően normális ( = hagyományos), hogy a nők iskolázottsága alacsonyabb, mint a férfiaké (manapság statisztikák alapján ez megfordult; átlagosan a nők iskolázottabbak, mint a férfiak, ami egyszerűen természetellenes).


Ez elősegíti a nemi szerepek felborulását, a férfiak feleslegessé válását (a hagyományos férfi feleslegessé válását; a többit viszont én nem tekintem férfinak, csak hímneműnek, így az nem számít), így elősegíti a családok felbomlását is, növeli a válásokat, csökkenti a születendő gyerekek számát, az pedig nemzethalálhoz vezet.

Drasztikus és a legszélsőségesebben sarkított levezetés, nem véletlen. Főleg, hogy a nemzet- és rassz-halál egyáltalán nem annyira irreális, mint amennyire manapság a többség gondolja (még), sajnos.


Alapvetően a nők magasan iskolázottsága a feminizmusnak köszönhető, a feminizmus pedig a marxizmusból táplálkozik (a marxizmusnak egy kiragadott része a nőkre vonatkoztatva). Abban pedig Pokol Béla úr is egyetért velem (alkotmánybíró, szociológus, egyetemi tanár, jogtudós), hogy a feminizmus közvetve hozzájárul az európai népesség fogyásához, ez a népességfogyás pedig az európai kultúra és a fehér ember eltűnését fogja eredményezni erről a világról, még a XXI. század vége előtt.



Nem tudom hogy préseltem ki magamból ennyi sort, mikor megfogadtam, hogy nem fogok ennyit írogatni ide, ráadásul iszonyat lusta és fáradt vagyok. Az előző kommentem stílusának az oka ez a belefáradás az itteni emberek butaságába... te nem úgy reagáltál erre az utolsó kommentedben, ahogy a többség szokott, úgyhogy az előzőeket visszavonom. Mármint a jelzőket.

2015. okt. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Milyen szép világban élünk :')



nem.

2015. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, a hímsoviniszták. Miért nem lehetnek egy lánynak céljai? Ha meg akarja valósítani az álmát, amihez kell pár diploma, azt csak úgy dobja el, mert különben nem lesz soha barátja. Most őszintén, ti fiúk szívesebben leélnétek az életetek egy olyan lánnyal, aki síkhülye mindenhez, mindent nektek kell csinálnotok helyette, mindent el kell magyaráznotok neki, mindenki rajtatok röhögne. Nem lenne fárasztó? Csak mert cuki... Istenem! Hát nem lenne sokkal egyszerűbb egy normális, értelmes lánnyal együtt lenni, akivel meg tudjátok beszélni a problémákat, és az élet akadályait? Nem lenne jó érzés ott lenni, mikor átveszi a diplomáját, vagy nem lennétek büszkék rá, amikor előléptetik, vagy felveszik álmai munkahelyére csak mert okos, és sokat tanult, küzdött érte? Nem, csak mert ez sérti a kis önérzeteteket. Hát gratulálok. Akkor kívánom nektek, hogy találjatok magatoknak valami kis idióta plázacica ribit, aki majd ugrál nektek, meg mindent megtesz egy szép nézésért. Ha ezt akarjátok.... De ez azért szégyen
2016. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!