Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, aki vonzódik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki vonzódik hozzám, de nem tudom, belevágjak e a dologba. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Szóval a lányról hallottam, hogy bejövök neki, meg aztán az ember észreveszi az ilyesmit.

Egy bő fél éve már majdnem összejött valami, de aztán nem úgy alakultak a dolgok.

Most viszont úgy tűnik hogy már csak nekem kell hozzá lépnem.

A lány egyébként kedves aranyos, csinos.

De úgy érzem, még nem tudnék mit kezdeni egy párkapcsolatban. Eddigi életem a szabadelvűség és a haverokkal való hülyéskedéssel telt. Félek, hogy elb*szom a dolgot.

Ti mit tennétek?

(17/F)



2015. okt. 3. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon megértelek. Én is félnék belevágni egy kapcsolatba, mert még nem igazán van tapasztalatom, és én is félnék, hogy valamit nem jól csinálok, de az a helyzet, hogy az ember akkor tudja majd jól csinálni ezt, amikor már tanult a hibáiból. Szóval ha soha nem mész bele egy kapcsolatba, mert félsz, akkor nem is fogsz tapasztalatokat szerezni, amik alapján már nem lenne olyan idegen számodra.

A másik viszont az, hogy lehet, hogy még nem állsz készen rá. És akkor nem kell erőltetni, bár a helyedben én inkább megpróbálnám, mert ha a lánynak tényleg tetszel, és már majdnem volt valami, akkor megéri.

2015. okt. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vágjál de előre tisztázd le a lánnyal hogy tisztelje a személyes teredet különben nem fogsz tudni vele együtt lenni
2015. okt. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Ma este eldől a dolog.
2015. okt. 4. 17:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Írd meg, hogy mi volt! Mármint ha úgy gondolod.
2015. okt. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!