Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsókolhatom ha csak a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolhatom ha csak a barátom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom és nagyon jóban vagyunk igazából nem szeretnék tőle többet baratságnál de már nagyon rég óta szeretnem megcsókolni csak ugy következmények nélkül.még nem csókolóztam 14 éves vagyok. Nem tudom jó ötlet-e

2015. okt. 11. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a barátod, akkor nem tudod következmény nélkül megcsókolni. És mi van ha nem csókolóztál... 14 éves vagy!!! Nem kell elsietni van még időd
2015. okt. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sőt,szexelhettek is!

[link]

2015. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!