Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért van az hogy ha kinézek...

Laskovics Annabell kérdése:

Mért van az hogy ha kinézek magamnak egy fiút akkor én nem tetszek neki? A legjobb barátnőm mindig megkapja azt amit akar én meg csak az árnyékában élek mert én sose jövök be egy srácnak se.

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Mert a fiúk leghelyesbb 10%-at vagy hajlando eszrevenni.
2014. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ANABELL?
2014. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Annabell
2014. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem igaz mert aki masoknak nem jott be o nekem igen de en nem tetszettem neki :(
2014. nov. 9. 17:31
 5/12 A kérdező kommentje:
13. Tudom hogy meg nem kellene ezen gondolkodnom de nem megy ki a fejembol a teny
2014. nov. 9. 17:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Az élet nehéz. Majd lesz valaki, aki viszonozza.
2014. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is mindig ilyen helyzetben voltam. De ne akarj emiatt megváltozni, ha ezen gondolkodsz. Csak add magad mindig, majd találni fogsz olyat, aki passzol hozzád. És legyen kevés, de normális barátod, mint sok idióta.

Lehet nem vagy mindig a társaság középpontja, de ne akarj az lenni, nagy része csak megjátszás lenne, ami előtt vagy utóbb kiderülne és a továbbiakban még ennél is nehezebb lesz barátod találnod magadnak.

Nem tudom hány éves vagy, biztos, hogy 20 alatt.

Én 20 feletti vagyok, most kezdenek észrevenni a fiúk és nem bánom, hogy korábban nem így volt.

2014. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy?
2014. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 asszem ez egy kicsit tapintatlan volt.
2014. nov. 9. 17:43
 10/12 anonim ***** válasza:
13eves vagy és itt sírsz? szörnyű,tudod micsoda problémáid lesznek majd,ez azokhoz képest hangyafosnyi
2014. nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!