Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám felújítani a...

Hogyan tudnám felújítani a kapcsolatomat a barátnőmmel? Milyen praktikák vannak?

Figyelt kérdés
F/19
2015. szept. 16. 01:59
 1/4 anonim válasza:
Kérdezd meg, mit nem szeret benned. Te is mondd meg neki, mit nem szeretsz benne, és határozzátok el, hogy dolgoztok magatokon. Bumm egy életre elég feladat, no more unalmas kapcsolat. Aztán van az a kapcsolat, amit próbálhatsz újítani, de nem fog menni, mert a döglött keszegben több szenvedély van, mint a párodban. Nem tudom, melyik vagytok, de mindkettő kemény kihívás
2015. szept. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És azt is kérdezd meg mit szeret benned :) És mondd el Neki, hogy Te mit szeretsz benne. Hátha nem érzi, hogy szereted. Nekem az egyik kapcsolatom erre ment rá. Nem éreztem, hogy szeretnek. Aztán szakítás után láttam, hogy mégis...

Javaslom, hogy olvass utána a szeretetnyelveknek és gondold végig és kérdezz is rá - lehet ezt játékosan is megkérdezni- hogy neki mi a szeretetnyelve.


Egyébként meg igaz amit az 1. írt. A kapcsolatokon dolgozni kell. Nincs olyan, hogy megszereztem és innentől nem kell tennem semmit.

Ahogy a háborúhoz 3 dolog kell: pénz, pénz és pénz úgy a kapcsolatokhoz is 3 dolog kell: őszinte kommunikáció, őszinte kommunikáció, őszinte kommunikáció.

2015. szept. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Barát barátnő, nem pedig párkapcsolatról van szó.
2015. szept. 16. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Arra is igaz mindez. Sőt minden családi, baráti, melóhelyi kapcsolatra.

Egy barátságban is meg lehet kérdezni, hogy miért nem keres annyiszor?

Egy barátságban is jó tudni, hogy az a legfontosabb-e ha vele lógsz (idő), vagy fontos neki, hogy néha vegyél 50 Ft-ért egy szerencsesütit, esetleg küldj neki facebookon valami jópofa képet(ajándék).

Egy barátságban is nagyon fontos az őszinte kommunikáció.

Egy barátságban is kell tudni, hogy megbántottad-e vagy sem.


Nem írtad, volt-e előzmény, vagy csak lassan eltávolodtatok. Nem írtad, hogy mióta lazult a kapcsolatotok. Egy normális tanácshoz legalább alap dolgokat kellene tudnunk.

2015. szept. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!