Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetne baratom ilyen tulajdon...

Lehetne baratom ilyen tulajdonsagokkal, ha akarnek?

Figyelt kérdés

Szivesen elhinnem, hogy azert nincs pasim, mert nem akarok. De kivancsi vagyok, hogy ebböl mennyi igaz.

Szoval ilyen vagyok:

Külsö: 22 eves, 165 magas, 68 kg (jelenleg is fogyokuran), barna allig erö haj, zöld szemek, szemüveg.

Belsö: ertelmes es humoros, altalaban kedves, de az ellenkezöje is tudok lenni, jo hallgatosag vagyok, nem hisztizek, önallo vagyok, macskas-tipus, kreativ es pontos, rendetlen, szeretek olvasni, nem iszok es nem cigizek, makacs vagyok, idegen tarsasagban elöször felenk es csendes, de amugy se a tarsasag közepe tipus, inkabb keves közeli baratom van, mint sok haver.


Legyszi olyat ne irjatok, hogy "persze, csak tedd szet a labad" es tarsai, mert nem az a tipus vagyok.

Es meg egyszer, nem az egomat akarom növelni, csak kivancsi vagyok, hogy ilyen belsö tulajdonsagokkal mire mennek.

Kepet nem küdök.

Tovabbi szep estet! :)


2013. aug. 22. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet! :)
2013. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
belső alapján miért is ne , külsőhöz meg kép kéne...
2013. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valamilyen barátod biztos lehetne. De olyan (vagy az), amilyet te szeretnél? Nem tudom.

És bocs, de nem hiszem el, hogy nem akarsz. 18L

2013. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A tulajdonságaid nem rosszak, bár ezek a dolgok szerintem a normális emberek 90%ról elmondhatóak. Persze az megint másik kérdés hogy, pénztárosként naponta emberek százait kiszolgálva 4 év alatt arra jutottam hogy 100 emberre egy tucat ha normális jut..

Az én érdeklődésem felkeltéséhez még egy 10es minimum dobnod kéne a súlyodból, és nem tudom nálad a fogyókúra koplalást jelent e, vagy pontosan mit, de nekem még a sport nagyon fontos tényező.

De természetesen mindenki megtalálhatja a foltját. :)

2013. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyreszt nem vagyok magammal megelegedve (szoval dietazok es sportolok, es igen, kb 10 kg a cel :)), masreszt neha ugy erzem, hogy tul nagyok az elvarasaim. Ezert inkabb egyedül vagyok, mint hogy csak azert jöjjek össze valakivel, hogy en is "kapcsolatban" lehessek...
2013. aug. 22. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Tény hogy kényelmesebb ezt hinni, mint azon depizni a sarokban hogy nem kellesz senkinek, ettől függetlenül ezt sem tartom jó hozzáállásnak.

Ahhoz hogy találj valakit, vagy rád tudjon találni más először magaddal kell helyrejönnöd. Nagyon jó dolog hogy legalább teszel érte, és tiszteletre méltó, mert a legtöbben csak ülnek a babérjaikon és pityognak hogy nem úgy néznek ki ahogy szeretnének. A változás kemény munka, és hosszú idő, de nekem teljesen megérte.

5-6 éve egy szobában ülő, vézna, lúzer kocka voltam. Most egy stílusos, vagány, kipattintott, magabiztos srác vagyok, és a szoba sarkából bekerültem a társaság közepébe . Nem mondom azért hogy bárkit megkapok, mert annyira mégsem megy a szekér (egyelőre ;)), de van önbizalma, pozitív kisugárzásom, és emiatt a környezetem is kedvel, akárhova is megyek, és a nők is más szemmel néznek rám. Az egész annak köszönhető hogy kibékültem azzal amit kaptam, és olyanná alakítottam ami tetszik :)

2013. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!