Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? (hosszú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? (hosszú leírás várható)

Figyelt kérdés

Tavaly ilyenkor (talán november eleje, október közepe..) megismerkedtem egy fiúval a sulimból, és hát eléggé megtetszett. Sokat beszéltünk, őszi szünetben elhívott valahová de végül nem tudtam menni, mert beteg lettem. Kábé egy-másfél hónapig elvoltunk, aztán.. nem is tudom. Megijesztett a barátnőm, összevesztem a szüleimmel és én magam is elkezdtem félni, hogy mi lesz ha nem lesz jó, vagy nem vagyok elég jó.. így lekoptattam. Akkor ezt tűnt helyesnek, de aztán az idő múlásával egyre jobban hiányzott. Most, lehet hogy csak nosztalgikus, de egyre többet gondolok rá. Tetszik. Mostanság mintha ő is figyelne, néha még cukkol is..

Tisztában vagyok vele hogy én vagyok a hibás, és hogy megérdemlem amit kaptam, de mégis.. (Megpróbáltam megfeledkezni róla, de ahányszor elmegy mellettem megáll a szívem, elfelejtem miről beszéltem..)

Mit tegyek?



2015. okt. 19. 17:36
 1/4 anonim válasza:

Az utolsó zárójeles mondatod eldönti hogyan tovább!

Ez egyértelműen szerelem.Nehogy megpróbálj ellenállni neki (semmilyen téren...)

2015. okt. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mégis mit tudnék tenni? Mármint már nem is beszélünk.. néha egymás szemébe nézünk, tudjuk ki a másik (persze) de aztán megszakad a kontaktus és kész. Elsétálunk egymás mellett..
2015. okt. 22. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:
A szerelem nehéz dolog...de figyu ha mikor elmegy melletted és egymás szemébe néztek,ezzel azt bizonyítja,hogy még ha nem is biztos a dolgában ,de ő is vonzódik hozzád valamilyen szinten.És amúgy is sokkal többet vesztesz azzal ha oda se mész hozzá és meg se próbálsz vele beszélni,legfeljebb nyíltan megmondja ,hogy már nem kíváncsi rád.Higyj nekem...
2015. okt. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igazatok van, de mégis.. azután ami tavaly történt nehéz lenne csak úgy odamenni hozzá..
2015. okt. 27. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!