Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a legjobb barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőmnek tetszik egy újonnan jött srác a csoportjából. face-n mutatta meg is lepődtem és az a szitu hogy én már látásból régebbről is ismerem többször szemeztünk vonaton nagyon bejött nekem is. Nem tudom elmondjam e berátnőmnek.
2015. okt. 22. 02:09
 1/1 anonim válasza:
69%

Amíg nem fordul komolyabbra a dolog addig minek ?? Akkor Harry Style fanoknak is el kell mondaniuk egymásnak ennyi erővel !! Felesleges most azon "vitatkoznotok" 2 sort ,hogy kinek tetszik a srác ...

Hisz te régóta ismered (látod) és nem lépett semmit és te se a szemezésen kívül ...

Ha a kapcsolat ,mit lehetőség fenn áll ,akkor szólj neki

16/L

2015. okt. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!