Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csók történetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók történetek?

Figyelt kérdés
nemet és életkort is írjatok :)
2015. okt. 28. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Buliban voltunk tancoltunk es megtortent. Nagyon "romantikus" 14l
2015. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nincs olyanom :/ 14/L
2015. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Beszorult a fogam közé a rántott húsnak egy kis darabja aztá

n próbáltam kiszedni, odajött a lány aztán rávette a számra magát, elkezdte szívni először de csak nyál ment át..aztán utána a fogával is elkezdte harapdálni a fogínyemet, majd elkezdett vérezni a szám, folyt a vér mindenhol, nagyon kétségbe esett.. ezért én is megharaptam neki, már mindkettőnknek folyt, nagyon sírt közben meg ordított is. Annyira meghatott, hogy én is elkezdtem sírni .. leültünk, a nagy tócsa vérbe, aztán a szemembe nézett.. ekkor csak ennyit mondott: "kijött :d" ..


ennyi volt, vége.

2015. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem volt :/ 15/L
2015. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4 hónap ismeretség után elutazott hozzám, hogy megismerjen személyesen is. Ekkor 15 éves voltam õ Pedig 18. Sétáltunk egy üdülõ komlpexumban, volt mellettünk egy kis (mû)folyó, felettünk a csillagos ég és gyenge megvilágítású medence. Adtam neki egy szajra puszit õ pedig megragadta a derekam magához húzott és megcsókolt.

18L

2015. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ültünk egy padon, pont egy ilyen szökőkút előtt, megfogta a kezem aztán közeledett felém, aztán megtörtént. :d


17/F

2015. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap ismerkedés után végre elutazott hozzám hogy élőben is megismerkedjünk..én ekkor 21 éves voltam ő pedig 20.. a szobámban néztünk vicces videókat aztán egyszer csak hirtelen hozzám fordult és megcsókolt. nagyon meglepődtem. mindkettőnknek ez volt az első.

23L

2015. okt. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
16/L egy buliban táncoltunk(ott ismertem meg) és megcsókolt
2015. okt. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Egy padon ültünk. Az ölébe húzott és megtörtént. :) Mindkettőnknek a legelső volt és mint kiderült ő (is) nagyon izgult, de én egyáltalán nem láttam rajta. Magabiztosnak tűnt. Én meg már valamennyire vártam, hogy megtegye, nem ért váratlanul. Életem egyik legszebb emléke lett :) 13 évesek voltunk mindketten

azóta már nem vagyunk együtt

(L)

2015. dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott volt nalunk de jottek erte mert nem tudtak hol van. Mig az apja beszelgetett a szuleimmel (jo baratok) addig mi kimentunk az utcara. Ott megolelt es olelkezve alltunk. Utana hallotuk hogy kijonnek az osok. O adni akart egy puszit az arcomra de en felreertettem es azt hittem hogy meg akar csokolni. Aztan ilyen eleg erdekes lett a vege es amikor rajott mire gondoltam akkor mondta hogy "Jaaa te arra gondoltal!!" es megcsokolt.😀😀
2016. jan. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!