Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első csók történetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók történetek?

Figyelt kérdés
A ti első csókotok milyen volt? Mennyire tudtátok először hogy mit kell csinálni?

2015. okt. 18. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Baromi nyálas. És utána kicserepesedett a szám és nagyon fura volt:D Én nem igazán tudtam mi történik, a barátom ügyködött, de akkor még nem volt a legjobb benne:'D De idővel hozzászokik az ember, mostanság nagyon jókat tudunk csókolódzni és már nem az az első szó ami eszembe jut róla, hogy nyálas:D 18l
2015. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

nekem az első 14 évesen volt, és szörnyű volt... nagyon nyálas és túl sok nyelv :D

szerelemből viszont 17 évesen tettem először, idén nyáron, egy nálam idősebb és jóval tapasztaltabb férfival, és annyira de annyira jól csókolt :D nem volt túl sok nyelv, nyál az persze, de olyan nagyon finom volt. eddigi életem legjobb csókja :D

2015. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Jobb és szebb elsőt kívánok neked(ha még nem volt) mint nekem volt. A srácot nagyon szerettem, de nem csókolt meg nagyon sokáig. Én meg persze vártam rá. Hogy miért nem én kezdeményeztem? Mert mindig olyanról álmodtam, mint amiket itt olvastam gyakorin. Naplemente, vagy bármi cuki. Ehelyett kaptam egy "már elegem van a várakozásból" sírás közbeni csókot. Furcsa volt amúgy, nem igen fogtam fel még akkor:D 14 voltam, most 15 éves vagyok.

Lehet lepontozni a hisztim és szerencsétlenségem miatt:D

2015. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó volt, beleremegett mindenem :-)

17/l

2015. okt. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13 évesen, és nagyon jó volt. :)
2015. okt. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mostani barátnőmmel volt az első.

Feküdt az ágyon, én mellette térdeltem, és... valamiért egyszer csak odahajoltam, és megcsókoltam.

Mindketten zöldfülűek voltunk XD.

2015. okt. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16evesen beittasodva valami 19eves csajjal,aki mellesleg eleg csunya volt(visszagondolva,akkor nyilvan szepnek talaltam)
2015. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2015. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

barátságból lett szerelem, én vallottam be h szeretem és aztán ő is bevallotta, ő 17 volt én 12 az első randin ültünk egy pokrócon sötétbe egy dombon, törökülésbe ültünk egymással szembe. fogtuk egymás kezét, közben hallgattuk a kedvenc számukat :D és egyszer csak megcsókolt, nagyon jó volt :)

aztán meg ölelkeztünk :) 12/L

2015. nov. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!