Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én és a barátnőm 8 hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én és a barátnőm 8 hónapja vagyunk együtt, de a barátnőm iszonyat prűd. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 évesek vagyunk, 8 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást és minden jól is ment, de az utóbbi hónapokban megnőtt bennem a nemi intenzitás és szerettem volna beszélgetni a szexről és hasonló erotikus dolgokról a barátnőmnek. Nem volt rá vevő, kértem hogy próbáljon ezen változtatni. Ő sohasem hozza fel a témát, ha én hozom fel akkor nem válaszol akár órákig, annyit ír hogy "hát....." vagy témát vált rögtön. Ha ez normális lenne akkor azt modnanám hogy rendben.... De csak az osztályunkból ismerek 3 iszoynat perverz lányt akik még néha engem is túl szárnyalnak. Ma tesi óra, cica nadrág stb. nagyon felizgultam 2 iylen lánybarátomra... bűntudatom van... megbeszélem velük áltlaában az iylesmit, msot csak annyit modnatm az egyiknek hogy "de kanos vagyok" erre ő "én is tudnék most baszni :3 " persze nem arra gondolt hogy tegyem be, de értitek. Nálunk ez enm szokvánjyos hogy ennyire prűd lenne egy lány. Normális ez? Én várok el túl sokat?! Mit tegyek?

#barátnő #barát #bűntudat #perverzió #világítóssarkú cipő
2015. nov. 6. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
A barátnőd teljesen normális h 15 èvesen így gondolja, te meg rohadtul gáz vagy h így dumálgatsz más csajokkal, de aztán azok is jó nagy kurv*k lehetnek. Ha ezt megtudnám tuti otthagynálak.
2015. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 15 évesen még teljesen normális ez a hozzáállás. Szerintem, ha nekem lenne barátom én sem mernék ilyen intim dolgokról beszélni. Adj neki időt, ha már tényleg olyan komoly lesz a kapcsolatotok, hidd el ebben a témában is fel fog oldódni ;) 15/L
2015. nov. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
8 hónapja vagyunk együtt... nagyon szeretjük egymást. Nem ribik a barátaim, cska régóta ismerjük egymást és beszélünk iylesmikről. Azt ne mondd már hogy neked soahsem jutott iylen az eszedbe 15 évesen... te se hiszed
2015. nov. 6. 14:25
 4/12 A kérdező kommentje:
Érted, a barátokkal is beszélünk iylesmikről, és ők sem félnek.Nyáron mindennap találkoztunk..nagyon jól ismerjük egymást. És még ha egyensólyozna valamivel. Nem egy bombanő, a személyisége sem oylan borzasztóan jó, de én naygon-nagyon szeretem! De nekem ez fontos dolog lenne. Ő pedig nem az hogy nem mer, nem akar. Mert ha nagyon ki van éhezve rá akkor tud ő mondani olyat, de ez 2 havonta egyszer...
2015. nov. 6. 14:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Keress mast.


Ha nem akarja veled, majd akarja massal, ne varj a csodara.

2015. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

A barátnőd nem prűd, hanem normális. Ahelyett, hogy megbecsülnéd, a kis kur.va osztálytársaidat állítod be normálisnak.

Ha 17 évesen csinálná ezt, akkor előfordulhatna, hogy prűd, de 15 évesen ez még teljesen normális.


Vagy elfogadod, vagy szakítasz vele.

2015. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem az, nem is azt kérem hogy vadássza a farkat, ahnem hogy en meneküljön a téma elől. Nem szexchatelni akarok vele meg megtárgyalni hogy szereti-e a néger dákókat hanem hogy ha esetleg arra kerülne a sor hogy kicsit arról is beszéljünk, akkor lehessen. Nem qvák, eddig még barátjuk sem volt, ne,m vesztették el nem ccsináltak semmit. Simán hamarabb felfedezték az életnek ezt a részét. Nem szakítok vele. Nem arról van szó hogy fasszal álmodjon és a kávját is azzal kevergesse hanem hogy..pl. ha megkérdezem elseje körül hogy megjött már? (általában hónap eleljén szokott neki akkor elfordul, elbújik a haja mőgé és nem válaszol...
2015. nov. 6. 16:34
 8/12 anonim ***** válasza:

#7: HA oda kerül a sor, akkor valószínűleg fog veled erről beszélni. De addig nem. Addig feleslegesen cseszteted vele, max. rontasz a helyzeten.

A barátnőd valószínűleg tényleg szégyenlősebb az átlagnál, de nagyon sok ilyen lány van, úgyhogy nincs ebben semmi szokatlan.


És annak, hogy mikor jött meg neki, semmi köze a szexualitáshoz.

2015. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nincs, ez igaz, csak példának hoztam fel hogy bármi kicsit is intim dologra érdekesen reagál.
2015. nov. 6. 19:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Neked nem baratnod van, csak nonemu ismerosod.
2015. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!