Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem undorító az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem undorító az, ha valaki 14 évesen már nem szűz?

Figyelt kérdés
Nemrég beszéltem egy barátommal, és valahogy szóbajött az, hogy egy haverja (14 éves) már nem szűz. És ő ezt teljesen természetesnek gondolja.. ti mit gondoltok erről?

2015. nov. 6. 23:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem undorító. Mindenkinek a maga döntése, hogy mikor és kivel veszti el. Azért mondja mindenki, hogy az még korai, mert később lehet hogy megbánod ha nem voltál elég érett ennyi idősen hozzá. Emiatt szerintem senkit nem kell leszólni mert nem tartozik másokra
2015. nov. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyébként a kérdés fiúról szól.
2015. nov. 7. 23:55
 13/21 anonim ***** válasza:
29%
Igen is undorító és elítélendő akár fiú akár lány esetében, de lányoknál még sokkal inkább. Nekem ne is mesélje be senki hogy másnak nincs köze hozzá, ilyen fiatalon azért hadd ítéljük már el és hadd ne tartsuk ezt rermészetesnek, illetve akármennyire nem bír magával valaki ebben a korban, ez akkor is szégyellnivaló. Szóval igenis undirító és nem normális dolog.
2015. nov. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
36%
11-es egyáltalán nincs igazad, ne gyere ezzel hogy az ő dolga, mert ez szánalmas, gondolj csak bele ha a te gyerekedről lenne szó, akkor mit fogsz szólni? Én is egyetértek a 3-as sal nekem se lenne gusztusom egy olyanhoz, akiről meg tudnám hogy korán elvesztette a szüzességét, akármennyi idő is telt el azóta, meg egyébként is ez tényleg felhábirító dolog.
2015. nov. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
15%
#11 méghogy maga döntése? Olyan korosztályról beszélünk akik még nem alkalmasak a jó döntéshozatalra.
2015. nov. 8. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
71%

Bírom ezt a kettős megítélést. Szóval ha fiú nem annyira gáz? De ha lány egyből használt áru? Durván tárgyiasítja a nőket.

Továbbra is úgy gondolom hogy semmi közöm hozzá más szűz-e. de nem repesnék ha a tizennégy éves keresztfiam azzal állítana be hogy apa lesz, csak mert felelőtlenül szexelt.

2015. nov. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Eszter 13 válasza:
31%

13 vagyok.

És a barátom 14.

És a szex nagyon jó volt.

Szerintem normális.

2015. dec. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%
En tavaly vesztettem el a szuzessegemet,1,5 eve vagyok egyutt a parommal. Teljes szivembol szeretem. Egyaltalan nem bantam meg hogy ilyem koran,nem tudnam elkepzelni hogy esteleg mas fiuval lett volna.En ereztem , hogy készen állok. Nem tartom undoritonak,hogy ilyen fiatalon csinalta ,ha valaki szerelembol csinalta. 15/L
2015. dec. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#17

Lehet hogy jó volt, de később bánni fogod...

2015. dec. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Blöffölt a barátod, hogy ő tünjön a nagyfiúnak...

Ha nem akkor meg szerintem rekeszd be a baráti kapcsolatot, mert én rühellem azokat, akiknek még a seggükön van a tojáshéj, de már basz.nak. Nyugodtan lehet jönni azzal,h "egy tartós kapcsolat után ez volt/elég forróvérű vagyok" dumákkal. Nem b*zdmeg, szar*s 14 évesként nincs komoly kapcsolatod, hogy arra hivatkozz. Ha egyéjszakás kalandja volt azzal magát minősíti és az én szememben ott kisütötte a biztosítékot, semmibe nézném. "Meglepő fordulat", hogy általában romák az ilyenek, de nem akarok itt elkezdeni rasszistáskodni....

2016. jún. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!