Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másfél éve vagyunk együtt, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve vagyunk együtt, de úgy érzem meguntam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon jól elvagyunk, folyton hülyéskedünk, és ilyenkor jól érzem magam vele, nagyon. Ezeket a pillanatokat semmiért nem cserélném le. Viszont amikor intimitásra kerül a sor, nem kívánom már. Mással is szeretném kipróálni, de közben a páromat nem akarom elveszteni. Viszont ha belegondolok hogy így kéne leélnem egy életet..örülök hogy vele, de mégis van bennem kétely hogy nem tudom milyen mással. Ő imád engem, nem akarom vele szakítani, összetörne, és lehet hogy én is. 18/L
2015. nov. 15. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha valakit igazán szeretünk akkor nem csaljuk meg, még ha unjuk is vele:/
2015. nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg.
2015. nov. 15. 10:40
 3/7 anonim válasza:
Beszéld meg vele. Ha nem megy az intimitás, attól még baráti kapcsolatot fenntarthattok. :)
2015. nov. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
buta tini liba pff..
2015. nov. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt én is gondoltam hogy nem csaltad meg,csak meg akarod és ez nem helyes.
2015. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Nagyon jól elvagyunk, folyton hülyéskedünk, és ilyenkor jól érzem magam vele, nagyon" Értem. Nagyon jo pajtások vagytok. A szerelem nem ez!!!!!!!! Soha nem is voltál szerelmes bele?
2015. nov. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen mással? Mit akarod te tudni? Ne légy olyan mint a legtöbb csávó. 15/F
2015. nov. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!