Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tényleg érez irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg érez irántam valamit, vagy csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akibe tökre bele vagyok zúgva, és úgy érzem, mintha ő is érezne irántam valamit. Mindig odajön a közelembe hogy beszélgessek vele, van amikor ő szólít meg, msnen is ő ír rám elsőnek, meg minden ilyen dolog, ami szerintem arra utal hogy érez valamit. szerintetek? Vagy csak átakar verni?
2010. nov. 25. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, úgyéreztem tetszem neki, tetszettem is, meg is mondta, de semmit nem tett annak érdekében, hogy vmi legyen közöttünk.

tanácsom: próbáld ki, hogy 2 napig nem írsz rá msn-en, várd h Ő írjon, nem te mész hozzá beszélgetni, várj h ő lépjen.. Ha lép, akkor tetszel neki!!!

2010. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sztem próbálj meg valami olyan témával feljönni, h milyen klasz új film megy a mozikba... aztán ha tényleg tetszel neki akk ő is arra fele fogja vinni a beszélgetést h végül elmentek megnézni;)
2010. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben a szituációban vagyok én is, csak itt én vagyok a lány. Női szemszögből azt tanácsolom, hogy ha bele vagy zúgva, akkor keresd, és próbáld meg finoman kimutatni, ne taktikázz, és ne várd h ő lépjen. Nekem legalábbis ettől elmegy minden önbizalmam, és nem keresem az illetőt, akármennyire tetszik is. Ha eddig keresett, akkor kedvel, és nem veszi rossz néven, ha te is közeledsz.
2010. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindhármatoknak a választ! Általában ő szokott msnen rámírni, ritka amikor nekem kell. Felvetettem egyik nap a PA2-őt hogy kivel megy megnézni, és azt mondta hogy a barátnőjével, de ha többen is mehetnek (gondolom úgy értette hogy mehetünk 3man is)
2010. nov. 26. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!