Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szórakozik velem, vagy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozik velem, vagy valóban érez irántam valamit? És ha igen, akkor vajon mit?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek, az lenne a nagy problémám, hogy van egy csaj akibe nagyon szerelmes vagyok, tudja is, pár éve jóban vagyunk, és az elmúlt egy évben lettünk nagyon jóba. MSN-en nagyon sokat beszélünk, suliban is váltunk pár mondatot, de amikor felhozom h szeretem, meg ilyesmi, akkor vagy azt mondja, h nagyon szimpatikus vagyok neki, vagy nagyon jó barátja, de már nemtom mit gondoljak, sokat agyaltam, de nem tudom megfejteni. szerintem nem csak szórakozik velem, mert nem hiszem, hogy éveket fáradozna csak h átb.sszon. én úgy látom nem csak barátságot érez irántam, de nem tudom:(

bocs h ilyen hosszú lett


2011. febr. 5. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:

B...meg:D Bocs, hogy így kezdem a mondatot, de most ilyen kedvem van:P

Honnan tudjuk, hogy mit gondol, mit akar??

Hívd el randira...

2011. febr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő csak a barátot látja benned, de nem akar megbántani.
2011. febr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek! (bár a második válaszoló jobb volt:P )
2011. febr. 6. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!