Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a barátomnak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy lehetséges, hogy van egyfajta mentális problémám. Két legjobb barátnőm tud róla, velük beszéltem meg, elfogadták, támogatnak. Bízom a barátomban - félreértés ne essék - csak félek, hogy rámehet a kapcsolatunk például. Barátnőimet több éve ismerem, barátomat csak nyár óta. Szóval nem tudom hogy reagálna... Nagyon félek, de ha úgymond elhallgatom, akkor bűntudatom lesz. Nem tudom mitévő legyek, segítsetek!

2015. dec. 7. 23:34
1 2
 1/17 anonim válasza:
85%
Egy kapcsolat alapja az öszinteség,ha nem fogad el úgy ahogy vagy akkor nem a megfelelő embert választottad
2015. dec. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg pont arra mehet rá, hogy titkolódzol és végül nem tőled tudja meg stb..Egy kapcsolatban a legfontosabb az őszinteség. A barátodnak kéne annak lennie, akivel MINDENT megbeszélsz, semmi se ciki, megbízhatsz benne, stb. Ha szeret nem hagy el emiatt. Ha nem működik a kapcsolat a betegség miatt akkor meg akkor se működne, ha nem mondanád el mert az akkor is ott van. Szóval mindenképp mondd el.
2015. dec. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, igazatok van!

(Én is ezen a véleményen vagyok, csak tartok a reakciójától, mert szerintem egy ilyenre nincs felkészülve. De holnap elmondom neki.)

2015. dec. 7. 23:54
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Érdemes mindent megbeszélni.
2015. dec. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Ha elhagy, akkor meg örülj, mert nem érdemelt meg.
2015. dec. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. dec. 7. 23:57
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Ha bűntudatod van a titkolózás miatt, akkor szerintem el kéne, mielőtt "felfal" ez az érzés.
2015. dec. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
nem akarok indiszkrét lenni, lehet hogy szándékosan nem írtad konkrétan, de ahhoz hogy normális véleményt tudjak alkotni, nem ártana tudni, hogy pontosan mit értesz az alatt hogy "mentális probléma " ... mert azzal egyetértek, hogy mindenképp a barátodnak tudni kel róla, ha komolyan gondoljátok ezt az egészet, de a tálaláson érdemes gondolkozni
2015. dec. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Mentális probléma alatt egyfajta kényszerbetegséget értek.

Ezalatt pedig azt értem például, hogy 3x-4x leellenőrzöm az ajtót, pedig tudom, hogy becsuktam. "Kényszergondolataim" is vannak. De nem komoly egyik se, csak időszakosan jelentkeznek a problémák,és lehet, hogy csak túlreagálom az egészet.

2015. dec. 8. 00:04
 10/17 anonim ***** válasza:
miben támogatnak? milyen mentális próblémád van?
2015. dec. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!