Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megerőszakoltak. Elmondjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakoltak. Elmondjam a barátomnak?

Figyelt kérdés
Először arra gondoltam,hogy nem kéne elmondani mert feleslegesen bántanám vagy undorodna tőlem..nem szeretném hogy máshogy bánjon velem vagy féljen hozzámérni,viszont szeretnék őszinte lenni...

2015. szept. 22. 15:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az én nőmet is megerőszakoltál, és jobb hogy tudok róla. 22/F
2015. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 opened paradise ***** válasza:
95%

Szerintem egy kapcsolatban kell az őszinteség és a bizalom.

Ha emiatt undorodna tőled,akkor legalább megtudod,hogy milyen ember is ő.

2015. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Igen,tudom de ha elmondom nagyon szomorú lesz,így is nagyon labilis mert távkapcsolatban élünk..😞
2015. szept. 22. 15:16
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

szerintem ez elég fontos dolog, mikor történt?

jobb ha tud róla akkor is ha előtte történt...


22F

2015. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Tegnapi nap folyamán. Ma veszek eseményutáni tablettát..
2015. szept. 22. 15:22
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kockáztass egy labilis kapcsolatot, mint hogy a titkolózástól törvényszerűen bekövetkező önemésztéssel és befordulással egészen biztosan végképp el is távolítsd magadtól.
2015. szept. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Első vagyok. A tabletta után irány a rendőrség!!!
2015. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Igazából ez olyan dolog,hogy olyat tettek veled,amit te nem akartál,ettől más ez a szexuális történetEzért miért kéne undorodni tőleD??


Az meg,hogy megdugnak,természetes dolog,kivéve ha azon az elven van,hogy neki szűz lány kell.

Az most nagyon le van egyszerűsítve,de jogos.

2015. szept. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy a szexuális életetekre is kihatással lenne, nem is értem, hogy gondoltad, hogy nem mondod el. Nem tudom milyen gyakran találkoztak, de akit megerőszakoltak, az nem tud "csak úgy" lefeküdni valakivel néhány héttel utána (sőt, van aki évek múlva sem).
2015. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 opened paradise ***** válasza:
95%
Ne csak a rendőrségre,hanem a kórházba is a látlelet miatt.
2015. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!