Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozási tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most ismerkedtem nem rég meg egy lánnyal, magamat akarom mindig adni, de eddig minden csaj ez miatt pattintott le... A saját igazi énem idegesítő, mert túl sokat foglalkozom a másikkal. Gyakran írok rájuk, hogy hogy vannak, meg ilyesmik.. Ez még régebben divat volt.. Örültek is.. Most ezzel az új lánnyal az a probléma, hogy nem akarom, hogy szintén idegesítő legyek számára, és ezért, ha ráírok, akkor értelmesen ismerkedjek vele, úgymond... Szóval írnátok nekem ismerkedéssel kapcsolatban kérdéseket, amik nem a tipikus mai, milyen napod volt, hanem kicsit különlegesebbek? Köszi!
2015. dec. 12. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
elsősorban rettenetesen fontos, hogy legyen humor érzéked, ha vele lógsz, ha lányzó boldog, az már egy jó pont, aztán ha találkoztok, ne legyél nyuszi, próbálj ne remegni, és ne dadogni, amúgy meg csak lazán, ha tényleg érdeklődik irántad, és kérdezget rólad az már jó kezdet ;)
2015. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%

Ha le akarna pattintani akkor írd ezt:

"Elza, az a helyzet hogy a saját igazi énem igesítő,mert.. én vagyok pókember..és..az apád is.. most már tudod a szörnyű igazságot,ezért meg kell öljelek,mert egy dudás két csárdásban nem járhat"

Megnézném a reakcióját XD

2015. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!