Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajozási tippek full kezdőknek?

Csajozási tippek full kezdőknek?

Figyelt kérdés

Nos, ahol lakom, elég sok a cig_ny, és a drogos. Így buliba nem igazán mennék, mert nem. Kocsmák is tele vannak ilyen emberekkel, és kb az egész város. Hol lehet még ismerkedni, ha az internetes társkeresőket teljesen átnéztem már, és egy olyan csaj sincs aki tetszene, vagy a stílusa megütne egy szintet ? Sulimban elég sok ilyen visszahúzódó, meg sem mer szólalni típusú lány van, szóval nem hiszem hogy ... ja.


Ötletek ?


18/F



2015. ápr. 29. 22:39
 1/9 k.akos99 ***** válasza:
49%
ismeretlenek.me ;)
2015. ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Próbálj meg más városban szórakozóhelyre menni :D
2015. ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Full kezdőnek?

Fullos test, fullos auto és minden nő a tied.;)

2015. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

Hol laksz?

Szívesen mennék oda bulizni :p

Jó cuccot nyomatnak ott?

2015. ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Más szórakozóhely nincs a közelben sajnos :/


Nem fogok r_bancokkal foglalkozni, és nem vágyam az hogy csettintésre az enyém legyen a legnagyobb k_rva a városban.


Bocs de ne itt hívd fel arra a figyelmet, hogy drogos kis búza vagy aki elb.ssza az életét ilyenekre ;)

2015. ápr. 29. 23:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolnám,hogy másik városba menj szórakozni..esetleg ha van a közelben,egy nagyváros,ott az esélyek is nagyobbak :)
2015. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha Székesfehérvárra kéne bulizni mennem, akkor az elég sok extra költség lenne, + nem ismerek ott senkit.
2015. ápr. 29. 23:02
 8/9 Ookami-sama válasza:
hmm. Jól van. Megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok az egyetlen aki a csendes lányokra bukik, nem a "hangos, öntelt p@cs@kra" :)
2015. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nem csak te vagy egyedül :D
2015. dec. 14. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!