Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy a legjobn barátnőm ezt csinálja, vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Elmondtam a barátnőmnek, hogy tetszik az egyik osztálytársunk nekem. Ő még tanácsokat is adott stb... Nem mondtam, hogy ez előtt nem, de mióta tudja mit érzek a bizonyos személy iránt előttem produkálja magát. Pl: múltkor ráesett, ma meg a kezét fogdosta azzal az indokkal , hogy a sajátja hideg. És értem én, hogy mert nekem tetszik valaki, ő nem fog náskép viselkedni. Viszont elég rossz érzés, hogy ha utána szomorúan ülök a helyemre, nem esik le neki, hogy "megbántott".

Szerintetek túlreagálom?



2015. dec. 15. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. De azt ugye tudod, hogy a barátnőd nem is a barátnőd, nem is értem miért barátkozol vele ezekután?
2015. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem, nem reagálod túl. Mondd el neki, hogy ez téged zavar, és hogy egy kicsit fogja vissza magát, legalább akkor, mikor te is látod.
2015. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem se mondható ez barátságnak. Ha tudja hogy tetszik neked akkor nem kéne rámozdulnia. Én is voltam már ilyen helyzetben csak itt a barátnőm mondta el hogy tetszik neki egy fiú, aki nekem is tetszett, de nem mondtam el és nem is mozdultam rá hiszen ő a barátnőm. Talán rá kéne kérdezned miért csinálja ezt
2015. dec. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LuLu17 válasza:
Nem az ilyen ember nem jó barát !! Én is ismerek ilyen embert és nem kedvelem, mikor megtudta ki tetszik az egyik ismerősömnek folyton őt emlegette meg hogy ő már mióta figyelte... elsősorban beszélgess el vele arról hogy ez zavar, és kérdezd meg hogy neki komolyak e a szándékai. 15/L
2015. dec. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!