Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Túl reagálom vagy tényleg nem...

Túl reagálom vagy tényleg nem normális a lányom?

Figyelt kérdés
Nem hajlandó felvenni pulóvert és hosszú nadrágot.Azt mondja nem fázik.Mindig veszekszek vele emiatt de nem öltözik fel rendesen.Ebben a jéghidegben egy kisgatyába és egy vékony pólóban flangál egész este is!
2015. szept. 13. 22:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
hol flangál poloban és rovidgatyában? kint? vagy bent?
2015. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ma nem volt éppen hideg.
2015. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ma nem volt hideg

Bent vagy kint?


Es hany eves?

2015. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
20%
Egyik lány se normális a mostani szériából :)
2015. szept. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
13%
Kintre mindenképp kell pulóver meg hosszú nadrág, ha olyan idő van, mint hétköznap volt. Ma még egész jó idő volt.
2015. szept. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ma például egyáltalán nem volt hideg. De egyébként is, vannak akik nem fázósak. Én is falnak tudok menni, mikor mondják, hogy öltözzek melegen, mert ők(!) fáznak. És ha én nem fázok akkor mi van? Mivel jobb, ha beleizzadok a "meleg" cuccba?
2015. szept. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Visszaemlékezve boldogult ifjúságomra, végig vittem a telet miniszoknyában és orkán kabátban.

Nem tudom, ismered-e az orkán kabátot, de minden volt, csak meleg nem.

2015. szept. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
12%

7-es:El is mentek otthonról picikét,már ne haragudj!Ha mondjuk 170 centihez vagy 50 kg,akkor elhiszem,hogy van mit kompenzálni,mert szó szerint lapos vagy elől-hátul(tisztelet a kivételnek),de ezzel ki is röhögteted magad és megkockáztatsz egy fincsi tüdőgyuszit meg egy felfázást is akár.Egyik unokatesóm ugyanezt csinálja telente,pont azért,amit előbb felvázoltam.

Egyébként a kérdésben elhangzott probléma semmi a 7-eshez képest.

2015. szept. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam egy vékony pamut rövidujjú és egy ugyanolyan vékony pamutfelső+vékony zokni és vékony melegítő nadrág volt napközben. Most estére felvettem még egy felsőt.

Nincs hideg. Én kimondottan az a típus vagyok,aki ha picit melegebb a konfortérzetnél,mint kellene megőrülök,nem férek a bőrömbe,nemtok gondolkodni,míg le nem vetkőzök,és le nem hűlök.


Hogy érzékeltessem picit veled ezt a dolgot olvass utána kellemes hőérzetnek. Minél öregebb az ember annál érzékenyebb a hidegre. Ehhez hozzáadódik az egyén tűrőképessége. Nem vagyunk egyformák. Van aki ugyanabban a korban a 19 fokos szobahőmérsékleten érzi kényelemben magát és van aki 25 fokban,amit én ki nem állhatok. Két bőrt is lenyúznék magamról...


Gondold át. Olvass utána.

2015. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"A pulcsi akkor kell, amikor anyukád fázik."


Szerintem hagyd rá.. Majd ha megbetegszik, akkor szólsz neki, hogy te meg mondtad és szeretnéd, ha jobban vigyázna magára. Illetve legalább hordjon magánál egy pulcsit, hogy a lehetősége meglegyen, ha mégis fázni kezdene.


Addig hagyjad.. Majd ő tudja, hogy kell e neki a melegebb cucc.


Egyik barátom a -20 fokban is egy vékony szövetkabátban flangál, mert egyszerűen ennyire nem fázós. Szökőévente ha beteg.

2015. szept. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!