Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szerelmi csalódás után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szerelmi csalódás után olyan depressziós vagyok mint a sz*r!?

Figyelt kérdés

Nem beszélek senkivel, sőt próbálok mindenkit elkerülni.

Mostanában durvábbik fajta metált hallgatok, mert az jellemzi a lelkem.

Hogy lehetne kijönni ebből?

Kb már több mint fél éve így van.


2015. dec. 15. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Az mar jo jel hogy bevallod magadnak. Amugy igen. Szerintem mostmar csak felfele megy az ut dehat rajtad múlik.:) Menj haverokhoz :)
2015. dec. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 NeymarjrLau ***** válasza:
Először is úgy, hogy mi a jó büdös.. micsodáért csinálod ezt? Nem fogsz belehalni. Figyelj volt valakid, gondolom szeretted, de már nem vagytok együtt. Elhiszem, hogy először szörnyű volt, de mostmár lépj túl rajta. Nem jó, ha magadra erőltetsz valami emós,metálos akármit. Szedd össze magad, mert csak gyengének fognak tartani, hogy így összezuhantál. Nem azt mondom, hogy folytsd magadba, csak lépj már valamit!! Azzal, hogy sajnáltatod magad, nem lesz jobb. Nem tudom, hogy fiú vagy lány vagy e, de mindenestre mint írtam szedd össze magad, keress ûj hobbikat, amivel kicsit feldobod a napjaidat. Változtass a szobádon, amivel kicsit felejtesz. Sok minden elmúlik, nem lehet ellene mit tenni. Na:D
2015. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
velem pontosan ez van de én azt csinálom hogy legjobb barátommal elmegyek ide oda csajozni de a metálról nem mondok le arról soha
2015. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én is csak azért kelek fel minden nap, hogy hallgassak egy kis metált :(
2015. dec. 15. 21:50
 5/9 NeymarjrLau ***** válasza:
És evvel hogy leszel előrébb? Komolyan nem értelek, saját magadnak csinálsz problémát.
2015. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
figyi .. ennyi erővel fel is akaszthatod magad .. hallgassál metált, vagy azt amit szeretsz, azzal nincs gond .. biztos van az életedben pár ember akire számíthatsz, /ha nincs akkor ismerkedj és szerezz/ néha jó bezárkózni egy időre, de ha sokáig csinálod nagyon magányos leszel. egy párkapcsolaton, szerelmen túltenni magát az embernek nem könnyű, valakinek könnyebb valakinek nehezebb... de általában soha sem lehetetlen.. szokták mondani hogy egészen addig gondolsz az elbukott szerelmedre, amíg nem bukkan fel egy új ... ezt tapasztaltam, tényleg így van .. esetleg próbákozhatnál ismerkedni , ha félsz hogy megütöd a bokádat, akkor nem muszáj erőltetni, akkor viszont tényleg hobbit keress, sportolj, rajzolj, zenélj, találj valami szépet is a világban, van ám ... csak nyitott szemmel kell járni :)
2015. dec. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 hmm, nem rossz ötlet. megteszi a gyengébb kötél is?
2015. dec. 15. 22:21
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező, hatos vagyok , örülök hogy ezt mind sikerült megragadni az irományomból ... :D pedig elég sok időt szántam rád
2015. dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Benedek_Pápa válasza:

Kretén vagy,sajnos erre nincs orvosság.

Az meg csak még rá tesz a csodás személyiségedre hogy azokkal az emberekkel flegmázol akik időt szántak rád.

2015. dec. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!