Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok egy ilyen lányról? 15 L

Figyelt kérdés

+: Mélyérzésű, okos, normálisan nézki és néz ki, művészetekben otthon van, sok hobbija van, megbocsátó, figyelmes, gondolkodó

-: Fura, idegesítő, visszahúzódó, elérhetetlen, AKÁR -ha kell- agresszív, éles nyelvű, önbizalomhiányos, enyhén pesszimista, kritizálásra hajlamos, antiszociális?, vigaros természetű


Tisztában vagyok azzal, hogy igen, többa negatív és igen, ez nagával hordozza azt, hogy kevesebb a pozitív, de, azt hiszem néhány - tulajdonságról a felületes nézelődő azt gobdolhatja, élvezem azokat. Nem.


A kérdésem lényegében annyi, hogy szerethető vagyok-e.


Köszönöm előre is a rendes válaszokat! A troll válaszokon meg majd mosolygom egyet :)


2015. dec. 28. 23:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Érdekes személyiség :)) szívesen megismernélek
2015. dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Most akor ha nem az életrajzombol csortad ezeket szeretlek :$
2015. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

*viharos

Azt mondod? Ez kedves.

2015. dec. 29. 00:00
 4/31 anonim ***** válasza:
Ez nem valami sok infó. Ami engem zavarna, az a pesszimista, nagyon nem bírom ha valaki úgy áll hozzá mindenhez hogy úgyse sikerül. Illetve a kritizálást se szeretem, a véleményed elmondhatod, de ne állandóan a problémákkal törődj :D A többi rendben van.
2015. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Életrajzodból? Neked már van olyan? Hát, magamtól sikerült ezt összehoznom sajnos, szóval.
2015. dec. 29. 00:01
 6/31 anonim ***** válasza:
folytatjuk privátban? :D
2015. dec. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

De legalább van önkritikát, ez jó pont.


Fura: nem tudom mire gondolsz.

Idegesítő: ha bejössz, és érdeklődöm irántad, akkor ez az érzés tompul

Visszahúzódó: nem probléma, én is csak pár kivételes embernek vagyok nyitott

Elérhetetlen: ha annak is elérhetetlen vagy, akivel alakulsz, esetleg össze is jöttök, akkor ez a legnagyobb probléma. Nagyon kevés időm van, rengeteg projektem, viszont arra, akit szeretek mindig tudok időt szakítani.

Agresszív: hááát valamikor jól tud jönni :D

Éles nyelvű: legalább őszinte, de azért ne ess túlzásba

Önbizalomhiányos: ezen lehet változtatni, ha egy pasi igazán szeret, az jót tesz neked is

Pesszimista: néha kifejezetten cuki tud lenni

Kritizálásra hajlamos: sokak ezt nem bírják, sokakat hidegen hagy más vélemény, sokan szimplán elviselik

Antiszociális: inkább, minthogy túlzottan szociális

Viharos természetű: ha rossz napom van, nehezen bírnám


Viszont a pozitív tulajdonságaid nagyon jók, szóval összesítve, igen, szerethető vagy.

Huhh, ez hosszú lett :D

18F

2015. dec. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
Nem.
2015. dec. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Én biztos szeretnélek
2015. dec. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van életrajza am lehet nem is vok peszimista mert ugya minek fözek ha nem tudok de minek főznék ha tudnék is miét ne főzne meg nekem valaki
2015. dec. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!