Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok egy ilyen lányról? 15 L

Figyelt kérdés

+: Mélyérzésű, okos, normálisan nézki és néz ki, művészetekben otthon van, sok hobbija van, megbocsátó, figyelmes, gondolkodó

-: Fura, idegesítő, visszahúzódó, elérhetetlen, AKÁR -ha kell- agresszív, éles nyelvű, önbizalomhiányos, enyhén pesszimista, kritizálásra hajlamos, antiszociális?, vigaros természetű


Tisztában vagyok azzal, hogy igen, többa negatív és igen, ez nagával hordozza azt, hogy kevesebb a pozitív, de, azt hiszem néhány - tulajdonságról a felületes nézelődő azt gobdolhatja, élvezem azokat. Nem.


A kérdésem lényegében annyi, hogy szerethető vagyok-e.


Köszönöm előre is a rendes válaszokat! A troll válaszokon meg majd mosolygom egyet :)


2015. dec. 28. 23:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Idegesitő az azt jelenti hüeségeket kérdezel aminek van értelme de hüék hozá?
2015. dec. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

A pozitív tulajdonságok tetszenek, de...

Elérhetetlen? Ez a legrosszabb tulajdonság szerintem. Miért jó, ha elérhetetlen vagy? Én nem bánom, ha küzdeni kell néha egy lányért, ha van értelme, de hogy valaki csak játssza az elérhetetlent... A többi negatív tulajdonság teljesen okés, sőt valami pozitív igazából :D Pl az akár agresszív meg az éles nyelvű :)

2015. dec. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Utolsó: nem De rekt csinálom. Az az antiszocialitásom egy mellékterméke.

A böngészőm CM Security így csak egy oldalt képes megnyitni. Therefore i cant see your numbers. Nektek kell kitalálni, kihez írok emlékezetből. Modnjuk játék.


Igen, általában nem értik a szófordulatokat, poénokat, idézeteket, stb. De van, hogy szívesen böködNÉK valakit csak úgy, hogy rám figyeljen. Ami idegesítő, de ugye nincs kit, szóval.


Aki hosszan válaszolt: köszönöm :) igen, van önkritikám, de akkor már, ha vezeted a pontokat végig is kell őket vezetned. Nem így megy ez :D Viccen kívül köszi, jól esett :)


Aki azt írta, hogy nem: :)


Aki azt hitte, elviselhető vagyok: :D

2015. dec. 29. 00:16
 14/31 A kérdező kommentje:

4: Sajnálom. Értem. Köszi :)

10: Ugye tudod, hogy egy nő nem csak sütni tud?

Aki azt mondta, hogy kevés infó: kihagytam a túlérzékenységem. Oversensitive. Bizony :/

2015. dec. 29. 00:19
 15/31 anonim ***** válasza:
Zsenge nőcske még, de aranyosnak tűnik.
2015. dec. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
ha te 15 éves vagy, és lány, akkor én meg Mo miniszterelnöke.
2015. dec. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Ha te mo miniszterelnöke ak én meg dubai szállodatulajdonos
2015. dec. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Pont ugyanilyen vagyok csak srácban :))
2015. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Lesze a feleségem? 😍
2015. dec. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

jól van #17, én benne vagyok :)

de a kérdező minimum egy 18-20 éves unatkozó srác lehet, erre a nyakamat rá merem tenni.

2015. dec. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!