Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok egy ilyen lányról? 15 L

Figyelt kérdés

+: Mélyérzésű, okos, normálisan nézki és néz ki, művészetekben otthon van, sok hobbija van, megbocsátó, figyelmes, gondolkodó

-: Fura, idegesítő, visszahúzódó, elérhetetlen, AKÁR -ha kell- agresszív, éles nyelvű, önbizalomhiányos, enyhén pesszimista, kritizálásra hajlamos, antiszociális?, vigaros természetű


Tisztában vagyok azzal, hogy igen, többa negatív és igen, ez nagával hordozza azt, hogy kevesebb a pozitív, de, azt hiszem néhány - tulajdonságról a felületes nézelődő azt gobdolhatja, élvezem azokat. Nem.


A kérdésem lényegében annyi, hogy szerethető vagyok-e.


Köszönöm előre is a rendes válaszokat! A troll válaszokon meg majd mosolygom egyet :)


2015. dec. 28. 23:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nem irtad negativ tulajdonsagnak, hogy random angol szavakat hasznalsz :/ viszont azt meg nem irtad pozitivnak h erett vagy szoval meg mindig ugyanugy allsz :D
2015. dec. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Ha srac akkor legalabb otletes, nem debil stilusban ir es ez nekem meg hiheto kategoria :D
2015. dec. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
62%
Nekem ez így, ahogy van nem jön be.
2015. dec. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
Ilyenkor ezeket mindenki megkérdezi. De soha a büdös életbe (már bocsánat) nem jövünk rá hogy hogy nézel ki. Kérlek egy nevet vagy egy facebook linket küldj magadról.
2015. dec. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Külsődet nem ismerjük, a sok - pedig nem számít, egészében kell értékelni, és úgy nincs semmi baj, érdekes személyiség vagy :P


Ui.: A helyesírási hibákat mellőzd, mert nem szép :v (nem bántásból)

2015. dec. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Lol ha a szemelyisegere kivancsi miert fontos a kulso? Nem az volt a kerdes hogy jarnal-e velem, hanem az, hogy szeretheto-e ezekkel a tulajdonsagokkal szerintem :)
2015. dec. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Hát, ha nem hiszitek el, hogy 15 éves vagyok, és lány vagyok, akkor.... Az jó pont? Mert a fiúk általában kicsit normálisabba IS TUDNAK LENNI? És 18-20 éves? Érettebnek is gondoltok? Akkor örülök :D Ez király. Bár, ennyi alapján..


Mindegy :) Az angol szavak használata miért rossz?


Köszönöm, hogy nem tartasz debilnek :D


A helyesírási hibák? Mmmi? Jó, telefonról vagyok, de akkor is.... Mire gondolsz? (Amúgy köszi)


Látom itt vannak olyanok is, akik a szokásos feleséges témát hozzák be és olyanok is, akik "szimplán nem" de valami ilyeamit is vártam, mert tudom magamról, hogy elég szélsőséges vagyok :/


Képet nem küldök, mert az szerintem nem számít. Főleg a személyiségem kielemzésében nem. Nem aggódom a külsőmön, van egy normális pofim és kész.... Bár néha persze aggódok egy pöppet, mert ilyen téren szinte sosem lehet igazán jónak lenni. Mármint. A karcsúság és egyéb tulajdonságokra gondolo


Huhh, sokat írtam megint :) Köszönöm annak, aki elolvassa!

2015. dec. 29. 10:21
 28/31 A kérdező kommentje:
Figyelj, Martin, *k *k azt hiszem. Mert ugye CM Security.
2015. dec. 29. 10:24
 29/31 anonim válasza:

Nekem biztos benönnél me sokban hasonlítunk:)

14/F

2015. dec. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

En biztosan megbecsulnelek. Pont az ilyen lanyok tetszenek. Nekem ezek a mai ricsogo-picsogo lanyok nem igazan szimpatikusak.

Becsuld magad hogy ennyire kulonallo a szemelyiseged!:)

17/F

2015. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!