Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megbántottam nagyon egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megbántottam nagyon egy férfit akkor hogyan tudnám kiengesztelni?

Figyelt kérdés

Nagyon megharagudhatott rám...de jelenleg külföldön van így csak neten tudok vele beszélni.. Mit tudok tenni,hogy ne haragudjon ràm?

L


2015. dec. 30. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Ugye milyen shit érzés? Mégis neked elég két kedves szó, fordított esetben meg bevehetne 127 méregtablettát, kézzel kifoghatna hat cápát és egy Baseball kesztyűvel elkaphatna egy hullócsillagot, a lány akkor sem bocsátana meg neki.


Igazságtalan! Te csak annyit mondjál, hogy "nagyon sajnálom, és nagyon szeretlek". Ennyi.

2015. dec. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Igen a férfi már csak ilyen könnyen manipulálható és gyenge csak két kedves mondat is elég ahoz hogy ki engeszteld ha szeret
2015. dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Tipikus férfi logika :D ha tényleg jogosan haragszik, akkor először is lásd be h hibáztál, másodszor kérj bocsánatot.. és szerintem próbáld megmagyarázni miért is mondtad azt amit.. és igen ha szeret az igaz h megbocsájt.. /L
2015. dec. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk sajnos pont fordítva van, bármit teszek, haragszik rám a fiú, én csak várni tudok, bezzeg ha ő bánt meg és aztán bocsánatot kér (ami nem sokszor szokott eszébe jutni...), akkor már meg is bocsájtottam, és minden oké, szóval nem kéne annyira általánosítani.

A kérdésre a válasz: neten nem sokat tudsz tenni, ugye ha leírod neki, amiket az előzők javasoltak, azzal lehet meg lehetne oldani a dolgot. :)

2015. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szabad nyíltan általánosítani, mert ez 99,9999999999999999999%-ban így van, ami azt jelenti, hogy a Földön van körülbelül 2-3 kivétel. Te pont az vagy, gg, ettől függetlenül ez így működik sajnos. :/
2015. dec. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!