Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Jó amit csináltam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Jó amit csináltam?

Figyelt kérdés
Van egy lány 18 én 14 szeretjük/szerettük egymást de minap az exe betámad azzal hogy én zaklatom őket, meg hogy nem hagyom őket pihenni, de ez nem igaz mert örültek ha felmentem hozzájuk de mind1 na és azt mondta az exe hogy hagyjam békén vagy megver engem. Én azt tettem hogy elköszöntem véglegesen a lánytól. Ez jó döntés volt Szerintetek?? Ja és Mielőtt jöttök azzal hogy nem is szeretett, közlöm hogy szeretett és mindig felhívott hogy menjek fel. De az exe is a bátyámnak szólt nem nekem szval fogalmam sincs mi a helyes mi a nem helyem. Na elköszöntem a lánytól véglegesen nem is fogok hozzájuk felmenni és nem is fogok vele beszélni. Ez helyes cselekedet volt vagy nem??

2016. jan. 4. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez szánalmas részedről :) SZ.Á.N.A.L.M.A.S.
2016. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és hozzá még hogy az exe 22 éves szval megvert volna
2016. jan. 4. 21:21
 3/7 Zedricht ***** válasza:
18 eves lany 14 eves fiuval?:[ Nemrossz. Majd tesod bedaralja haver.
2016. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem volt helyes ha szereted,és én a helyedbe össze hívnám a bandámat a városból ha meg akar verni/meg tud,mert egy az egy ellen így nem lesz tisztességes.Gondolom még közel sem egy súlycsoport..
2016. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Azt mit jelent, hogy felmetél hozzá?

Egyébként 18L-14F nem is igazán működhet.

2016. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bátyádat dísznek tartod vagy mi??? Mondjad meg neki hogy állítsa le azt a srácot, amúgy is milyen bullshit idiótaság az már hogy az exe még mindig beleszól a lány életébe.
2016. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
inkább nem kellett volna semmit se tenned..
2016. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!